prezenty walnentynkowe

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: prezenty walnentynkowe

Postautor: miszel » 28 sty 2018, 19:35

A może jakieś ekskluzywne kosmetyki w prezencie dla kobiety? Fajnym pomysłem mogą być takie paletki z cieniami do powiek. Świetne produkuje np. Alilla - hipoalergiczne i bez parabenow. Ja moge je szczerze polecic, bo sama uzywam :)
miszel

Postautor: okks3 » 29 sty 2018, 9:24

Moim zdaniem kolacja w fajnej restauracji jest świetnym pomysłem na walentynki, nawet zamiast kupowania sobie tradycyjnych prezentów :D My w tym roku już planujemy sobie z narzeczonym pójść do Starej Zajezdni :)
okks3

Postautor: Gość » 30 sty 2018, 14:40

Biżuteria Apartu świetnie wyraża uczucia :)
Gość

Postautor: nikkii » 01 lut 2018, 10:40

ja w tym roku kupie swojemu facetowi jakieś gry po prostu :)
nikkii

Postautor: Karolina » 02 lut 2018, 13:11

Gry to dobry pomysł a ja z kolei kupię cos z modelarstwa bo mój mąż to prawdziwy pasjonat tego i bez końca można mu kupować takie rzeczy. Mam już sprawdzony sklep gdzie od czasu do czasu coś mu kupuję, to Scorpio-Polska, sklep internetowy, więc szybko i wygodnie można coś sprawdzić.
Karolina

Postautor: Aniteka » 04 lut 2018, 11:01

My wymyśliliśmy wspólny wyjazd i ja nie mogę się już doczekać, najpierw miały być po prostu góry, ale w końcu z Itaki nam w oko wpadł rejs statkiem z Itaki po Wyspach Kanaryjskich w last minute ofercie więc uznaliśmy, że to jest okazja, której nie możemy przepuścić tym bardziej, że na wakacjach w tym roku nie byliśmy, więc taki prezent walentynkowy tym bardziej nam się należy :)
Aniteka

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 18:45

My zawsze dajemy sobie jakieś prezenty na Walentynki. W tym roku postawiłam na słuchawki gamingowe. Znalazłam fajny model w Teletorium. Zdecydowałam się na taki prezent, bo mój ukochany bardzo lubi takie gadżety.
rovena

Postautor: michasia2 » 02 maja 2018, 6:48

Moim zdaniem takie wyjście wspólne do restauracji to jest świetny prezent :) My z narzeczonym byliśmy W Da Marco na mogilskiej w Krakowie. bardzo fajny klimat, no i mieli przepyszne walentynkowe menu! :)
michasia2

Postautor: jokiboki » 02 maja 2018, 13:56

Powiem szczerze, ze fajnym prezentem jest ksiażka może z jakimiś wierszami? Na inbook.pl jest świetny wybór ksiażek itd w bardzo dobrych cenach. Mi się bardzo podobają takie prezenty.
jokiboki

Postautor: Karolina7 » 09 sty 2019, 14:16

Myślę, że fajnym prezentem na walentynki jest na przykład voucher do spa! Ja dostałam w zeszlym roku od mojego chłopaka taki voucher do estetyka day spa i spedziłam super dzien :)
Karolina7

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać