Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Postautor: maja » 17 lut 2017, 22:40

my zapisaliśmy synka do łódzkiego przedszkola prywatnego Albercik. To katolickie przedszkole które bardzo sobie chwalę . przedszkolealbercik.com.pl
maja

Postautor: dagmara7 » 08 paź 2017, 19:52

Według mnie warto zwracać uwagę przede wszystkim na kwalifikacje pedagogów, powinni mieć powołanie, dobre podejście do maluchów. Nasza córka chodzi do przedszkola Kredka w Legnicy, mają bardzo dobrych nauczycieli, dużo zajeć dodatkowych, na których dzieci mogą ćwiczyć kreatywność, rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się języków obcych.
dagmara7

Postautor: Caryca » 25 paź 2017, 19:06

Kompetencje pedagogów na pewno są bardzo istotne, ale ciężko je sprawdzić. Najlepiej porozmawiać z rodzicami dzieci, które już chodzą do danego przedszkola, to chyba najpewniejszy i najbardziej miarodajny sposób. W ostateczności, jeśli będziecie niezadowoleni, to przedszkole zawsze można zmienić.
Caryca

Postautor: Darias » 14 lut 2018, 18:21

Popytać mam, poczytać opinie i przede wszystkim porozmawiać opiekunkami w przedszkolu i poobserwować jak tam jest. Z Warszawy dobre na pewno jest raz Dwa Trzy My na Mokotowie bo dzieci siostry tam chodzą i są zadowolone, ona też. Przedszkole ma program nagrodzony przez MEN, to tez coś znaczy.
Darias

Postautor: selina » 22 kwie 2018, 0:19

Mi się wydaje, że fajnie jak w przedszkolu prowadzą zajęcia z języków obcych. Akademia Rozwoju Malucha robi takie zajęcia w formie zabawy 5 dni w tygodniu. Jak ktoś jest z Warszawy to polecam, dzieciaki przyjaciółki tam chodzą i są zadowolone bardzo :)
selina

Postautor: majakaja » 12 cze 2018, 7:23

dzieci mojej siostry chodzą do akademii rozwoju malucha, bardzo zadowoleni są, siostra na drugie dziecko dostała zniżkę. fajnie moim zdaniem jak w przedszkolu pracują ludzie z pasją i jak jest trochę ciekawych zajęć, w akademii z tego co wiem to stawiają na angielski i moim zdaniem to dobrze, lepiej się uczyć języka od dziecka.
majakaja

Postautor: Gość » 05 lis 2018, 8:35

Najlepiej sprawdzić jakie przedszkola są w pobliżu, a potem przejść się tam i samemu sprawdzić, pogadać z osobami które tam pracują. Warto też zwracacc uwagę na zajęcia dodatkowe, np w Tequeście gdzie moje dzieciaki chodzą mają zajęcia językowe, można wybrać jakiś balet czy karate dodatkowo i są też inne rzeczy, bajkoterapia, rytmika itd. I fajnie też popytać innych mam jeśli juz jakieś mamy upatrzone przedszkole.
Gość

Postautor: Gość » 03 gru 2018, 6:57

Ja właśnie tak szukałam, patrzyłam co jest w okolicy czy jakoś po drodze do pracy mojej czy męża. Znaleźliśmy kilka miejsc, parę od razu odrzuciliśmy, a do kilku najciekawszych poszliśmy z wizytą. Najbardziej spodobała nam się właśnie Tequesta, nie będę ukrywać, że zależało nam najbardziej na nauce języków ;) No i jak na razie wszyscy są zadowoleni.
Gość

Postautor: iga288 » 13 gru 2018, 15:06

Potwierdzam, moje dziecię też chodzi do Tequesty na Żoliborzu, do grupy Papużek i jesteśmy zadowoleni bardzo. Języki na super poziomie, hiszpański prowadzi pani z Meksyku i czuć pasję :) dziecko też szczęśliwe. Jest kolorowo, czysto, pani dyrektor bardzo sympatyczna, w ogóle cały personel bardzo zaangażowany w pracę. Jak się zastanawiacie to przejdźcie się, ja tylko powiem, że to przedszkole wygrało plebiscyt na najlepsze przedszkole Żoliborza zdaniem rodziców ;)
iga288

Postautor: Look » 27 lut 2019, 13:32

Najlepiej wybrać po prostu placówkę zlokalizowaną dość blisko miejsca zamieszkania, by nie było potrzeby pokonywania codziennie zbyt sporych odległości. Warto też zwrócić uwagę na jakieś zajęcia dodatkowe dla dzieci. Polecić Wam mogę na chwilę obecną przedszkole przedszkoleharmonia.pl.

;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać