Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Postautor: konstancje24 » 27 lut 2019, 20:54

Wybór zarówno przedszkola, jak i szkoły to nie taka prosta sprawa. Ja w zeszłym roku akurat wybierałam szkołę dla dzieci. FInalnie zdecydowałam się na prywatną podstawówkę
szkolapromyk.szczecin.pl/ , bo mają bardzo bogatą ofertę dodatkowych zajęć dla dzieci - są zajęcia fizyczne, plastyczne i cala masa innych. to ważne, aby dzieci się mogły w szkole rozwijać. To samo polecam przy wyborze przedszkola - spójrzcie jaki jest program, czy dzieci mają zapewnione różnorodne sposoby spędzania czasu, czy nie ogranicza się to tylko do zabawy zabawkami.
konstancje24

Postautor: Gość » 08 mar 2019, 12:15

Program, zaangażowanie pracowników, podejście do dzieci, oferta, renoma, opinie. Ja posłałam dziecko do Tequesty i tym, że to będzie to przedszkole zdecydował język hiszpański i angielski oraz dobre opinie.
Gość

Postautor: Gość » 27 mar 2019, 22:29

[quote="Gość"]Program, zaangażowanie pracowników, podejście do dzieci, oferta, renoma, opinie. Ja posłałam dziecko do Tequesty i tym, że to będzie to przedszkole zdecydował język hiszpański i angielski oraz dobre opinie.[/quote]

Podpisuje sie pod tym. Dla mnie poza językami o wyborze Tequesty przesądziły zajęcia dodatkowe, mają bardzo szeroki wybór.
Gość

Postautor: Gość » 27 mar 2019, 22:31

A jakie zajęcia mają w Tequeście poza ang i hiszpanskim ?
Gość

Postautor: Gość » 27 mar 2019, 22:34

Z takich ciekawszych to np robotyka, ale też base, balet, jest rytmika, zajęcia origami... Każde dziecko coś dla siebie będzie miało :)
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać