Problem ze znalezieniem pracy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Problem ze znalezieniem pracy

Postautor: paloma » 09 lut 2015, 13:12

mam problem ze znalezieniem dorywczej pracy na czas studiów. cv wysyłam głównie do knajp, sklepow itd. nie mam doswiadczenia, ale skoro poszukuja studentow do pracy to chyba sie z tym licza. mimo to nikt nie oddzwania. jak myslicie, co moze byc nie tak? moze macie podobne doswiadczenia?
paloma

Re: Problem ze znalezieniem pracy

Postautor: Gregowy » 09 lut 2015, 14:42

z praća jet masakra
Gregowy

Postautor: likel » 02 mar 2015, 1:43

moze postaraj sie przygotowac lepsze dokumenty aplikacyjne? skoro poszukuja studentow to raczej nie przez brak doswiadczenia. spróbuj sobie zrobic w generatorze cv, np. "szybkie cv". ja z niego korzystalem i wyszlo bardzo profesjonalnie. sam w zyciu bym takiego nie zrobil :)
likel

Postautor: habiak » 03 mar 2015, 10:22

A próbowałeś przez serwisy z ofertami pracy? Tam często są zamieszczane oferty dla studentów (dla pracodawców to dobra opcja bo nie muszą płacić składek dla takiego pracownika). Zobacz sobie np. tutaj: http://www.gowork.pl na pewno dasz radę coś znaleźć. Fakt, że często nie odpisują, ale trzeba po prostu się nie poddawać i w końcu na pewno się uda.
habiak

Postautor: ohggii » 13 mar 2015, 9:43

Praca jest tylko trzeba wiedzieć gdzie jej szukać :)
Koleżanka poleciła mi fajna stronę z ofertami i szybko znalazłam pracę. Myślę, że możecie wejść i sprawdzić :)
rekrutacyjnarewolucja.pl
ohggii

Postautor: meerkat » 13 mar 2015, 14:05

dokładnie, w międzyczasie też możesz pomyśleć o tym, jakie atuty można podciągnąć jeszcze do cv - może wolontariat gdzieś, własne projekty, języki obce? Ja moją pracę znalazłam dzięki temu ,że poszłam na język niemiecki biznesowy tutaj - http://www.warszawa.oei.org.pl/ - sporo mi to pomogło, pracodawcy patrzą na takie rzeczy. I samo cv można tez jakoś kreatywnie przedstawić. ;)
meerkat

Postautor: benia » 18 mar 2015, 19:54

Teraz chyba ogólnie ciężko o pracę. Z kim bym nie rozmawiała, to tylko chodzą na rozmowy i chodzą...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Lordin » 20 mar 2015, 5:35

Już nie mówiąc o dobrze płatnej pracy. Nawet w dużych miastach jest teraz problem z pracą, a jeśli chodzi o dorywczą to najwięcej jest chyba w okresie letnim i wakacyjnym.
Lordin

Postautor: fasola220 » 12 kwie 2015, 8:57

Szukając ofert pracy warto dowiedzieć się wcześniej ile na danych stanowiskach można zarobić i jak powinny wyglądać nasze oczekiwania http://praca.gratka.pl/wynagrodzenia/ ten raport jest wart uwagi. Przedstawia jak kształtują się zarobki na poszczególnych stanowiskach w różnych miastach. Także jak się ma wynagrodzenie kobiet do mężczyzn.
fasola220

Postautor: Filipek007 » 13 kwie 2015, 6:10

Przede wszystkim musisz dobrze skonstruować swoje CV. Zamieść w Nim informacje : o mnie, cechy, edukacja, doświadczenie, klauzula i foto. Nic więcej :) CV będzie schludne. Trzeba też pamiętać żeby nie wrzucać do CV "sto tysięcy" miejsc pracy. To tez o Nas zbyt dobrze nie świadczy jeśli mamy stosunkowo nie wiele lat na karku. Nasz zyciorys powinien wizualnie zawierać "coś" co przyciągnie wzrok potencjalnego pracodawcy :)
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać