Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie tanio

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie - kto gdzie t

Postautor: Agata » 21 lis 2017, 8:26

Moja opinia o Green mobil, które się tu reklamuje może być tylko jedna: zwykli złodzieje! Nie polecam i omijajcie ich szeroko!
Agata

Pranie tapicerki w Szczecinie - Czystko opinie

Postautor: Severyno » 19 mar 2018, 22:30

W zasadzie to pierwszy raz skorzystałem z porad na forach internetowych i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem.
Zamówiłem czyszczenie kanapy z Czystko. Wpadł gość ze sprzętem, zabrał się do roboty i efekt przerósł moje oczekiwania. Kanapa jak ze sklepu !!
Polecam miłego pana z Czystko.
Severyno

Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie

Postautor: Toyota » 09 maja 2018, 19:15

Byłam wczoraj. Zostawiłam furkę na kilka godzin - miała mocno zabrudzone siedzenia. Odebrałam wnętrze jak nowe. Tapicera wyprana i odnowiona. Rewelacja.
Polecam ich.
Toyota

Postautor: Sylwia BMW » 26 maja 2018, 8:09

Miałam dość mocno zaniedbane fotele skórzane - taki już samochód kupiłam. Może nie były jakoś podziurawione, ale bardzo brzydko ta skóra wyglądała - brudna i jakby powycierana. Panowie zrobili dosłownie cuda. Aż się chce wsiąść do samochodu i przycisnąć gaz :) - mam 6 cylinderków :)
Sylwia BMW

Postautor: whiterose12 » 20 cze 2018, 10:45

jeśli chodzi o pranie kanap, to polecam clis.pl
whiterose12

Gdzie tanio Pranie tapicerki samochodowej w Szczecinie

Postautor: Makrelka » 12 lip 2018, 6:16

Widzę, że wiele dziewczyn korzystało z tych Czystko i czyszczenia tapicerki. Skoro chwalą ich to chyba znaczy, że jest OK.
Niech tylko się wypogodzi w Szczecinie, to pojadę do nich. Oddam im mojego Fiacika.
Makrelka

Postautor: sender » 28 sie 2018, 20:26

nie wiem jak ty ale ja już sam wolę sobie doczyścić auto, chyba lepiej tego nikt nie zrobi jak ja sam. Kolega co myjnię prowadzi polecił mi chemię z ProElite bardzo dobrą z resztą, wydajną i nie za miliony. Do tapicerki mam mleczko Leather . Fajnie czyści a jaki zapach ładny
sender

Postautor: Ala » 06 kwie 2019, 10:37

Bez dwóch zdań pracownicy CZYSTKO to fachowcy. Zaprosiłam ich do prania mocno zabrudzonej tapicerki narożnika. Czyszczenie trochę im zajęło, nie było też tanie, ale mebel jak nowy !! To niemożliwe jak doczyścili mi narożnik. Polecam!
Ala

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać