Rocznica ślubu - co kupić na prezent

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Rocznica ślubu - co kupić na prezent

Postautor: jaszkau » 24 sie 2016, 22:45

Wybierzcie się na jakąś romantyczna kolacje i to będzie moim zdaniem świetny sposób na spędzenie rocznicy :) W salto na wilczej jest naprawde super klimat :)
jaszkau

Postautor: Kora_K » 26 sie 2016, 9:15

Ja myślę, że możesz im zafundować fajny weekend w hotelu. Gdzieś by mogli pozwiedzać i spędzić razem czas :)
Kora_K

Postautor: Mateo 77 » 11 wrz 2016, 10:25

Przecież wszystko zależy od tego, która to rocznica ;) Byś możę będziecie potrzebowali coś z oferty http://www.ekstrasenior.pl/sklep/sprzet-lazienkowy.html bo zdrowie już nie to ;) Czegokolwiek byście nie wybrali, to przede wszystkim pamiętajcie, co w tym dniu jest najważniejsze, a chodzi o Was i o Waszą miłość. Nie zapominajcie o tym nigdy.
Mateo 77

Postautor: minnie7 » 28 wrz 2016, 23:17

Na rocznice ślubu to musi być jakiś ekstra prezent, np. wyjazd do spa :D Jak nie za bardzo się orientujesz w tych tematach, to powiem Ci, że ekstra spa jest w Unitral w Mielnie. A ich termy w klimacie morza martwego to mistrzostwo świata :D
minnie7

Postautor: Astalka » 07 paź 2016, 21:29

ten wyjazd do spa z okazji rocznicy to rzeczywiście fajny pomysł tym bardziej, że my naszą świętujemy w maju więc teoretycznie pogoda powinna sprzyjać wszelkim wypadom, jeżeli chodzi o spa to świetnie jest w http://www.hotel-lubicz.pl, jeździmy do nich akurat na wakacje od dłuższego czasu i nieprzerwanie trzymają poziom- świetny standard, bardzo sympatyczna obsługa no i kuchnia jak marzenie
Astalka

Postautor: marcjanna » 26 paź 2016, 6:16

Może zabierzesz żonę na romantyczną kolacje, a do tego wręczysz jej np. kwiaty i książkę? Ja na pewno bardzo bym się ucieszyła z takiego prezentu :) Książki możesz poszukać na inbook.pl, jest naprawdę tanio :)
marcjanna

Postautor: zenka » 30 lis 2016, 13:26

Moim zdaniem fajnym prezentem będzie wykupienie jakiejś fajnej wycieczki.
zenka

Postautor: bujka » 10 sty 2017, 2:39

Rocznica śłubu to powazna sprawa, wazne wydarzenie dla kobiety jak i dla mężczyzny. chyab chciałabym dostać takie jakieś gadzety z nasyzmi zdjeciami...http://foto-kodak.pl/Gadzety_z_Twoim_zdjeciem.html moze zestaw kubków? tylko trzba ladne zdjecia wybrać takie wspólne!
bujka

Postautor: mirell66 » 10 sty 2017, 16:05

Ja swojemu mężowi na rocznicę ślubu zakupiłąm zegarek. A dokładnie, to z firmy Espirit, na brązowym pasku. Zamawiałam na stronce e-zegarki.pl Wygląda bardzo fajnie i do eleganckich ubrań i do takich sportowych też :)
mirell66

Postautor: olka663 » 11 sty 2017, 18:59

Mój mąż na naszą rocznicę ślubu zabrał mnie na romantyczną kolację do Salto na wilczej w Warszawie. Było bardzo romantycznie no i przepysznie, bo uwielbiam taką kuchnię jaką tam serwują :)
olka663

PoprzedniaNastępna