Praca za granicą

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Praca za granicą

Postautor: fafula » 13 kwie 2015, 9:51

Czy myślał ktoś z was może o wyjeździe do pracy za granicę? Ja ostatnio coraz bardziej zastanawiam się czy nie spróbować wyjechać na jakiś czas do Niemiec (mam rodzinę w Berlinie, więc miałbym dużo łatwiejszy start). Różnice w zarobkach są jednak nadal bardzo odczuwalne, cały problem polega na znalezieniu dobrej oferty. Na razie przeglądam oferty na serwisach z ogłoszeniami (głównie http://www.gowork.pl chociaż tam najwięcej jest ofert związanych z opieką nad osobami starszymi), ale może warto by było też powysyłać własnoręcznie CV do firm za granicą? Jeśli macie jakieś swoje doświadczenia związane z pracą za granicą to piszcie :)
fafula

Re: Praca za granicą

Postautor: krokwkrok » 07 lip 2015, 20:50

http://www.epser.com/category/niemcy/ spojrz sobie, oni maja naprawde sporo ofert pracy. nawet jak bedziesz chcial mieszkac u rodziny. ja za tydzien bede jechal do austrii pierwszy raz, ale z nimi juz czwarty :)
krokwkrok

Postautor: bartek_93 » 20 lip 2015, 13:29

wiesz co, no ja jestem w tym roku w anglii. wszystko zalatwialem przez taka agencje eurokontakt. powiem ci ze fajnie to wszystko wyglada. pierwsze sie balem, ze pisza tak a na miejscu bedzie inaczej, ale jak na razie wszystko sie zgdadza.
bartek_93

Postautor: Sandra Kot » 04 sie 2015, 15:40

Praca za granicą ostatnio jest hitem wsród moich znajomych. I powiem szczerze że gdyby nie to że mam własną firmę to też bym rozważała wyjazd. Ale na razie firma sie rozwija i szkoda mi wszystko zostawić. Choć w momentach takich jak niedawno gdy rozsypały mi sie opony w wózku widłowym po miesięcznym uzytkowaniu miałam dość. Na szczęście znalazłam firmę PrestigeTyres- solidną i mającą opony najwyższej klasy. I tam będę kupować bo i ceny mają konkurencyjne.
Sandra Kot

Postautor: Kamil Płonka » 06 wrz 2015, 12:16

znacie jakieś pewne info co do pracy za granicą, nie w ciemno?
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: harmony » 18 wrz 2015, 10:04

Dużo dobrego mówią o Voorneputten moi znajomi :) Agencji pośredniczących w znalezieniu pracy jest faktycznie sporo na rynku, ale taki uczciwych to już dużo mniej.Ta agncja wywiązuje się ze zobowiązań.
harmony

Postautor: radzio » 06 paź 2015, 12:50

Za granicę to tylko dzięki pośrednikowi. Nie jestem głupi i nie wierze w ogłoszenia na słupach gdzie samemu trzeba sobie wszystko załatwiać. Pojechałem z firmą eurokontakt i przez internet wszystko załatwiłem co tam trzeba było. Eurokontakt jest chyba z Wrocławia ale to sobie na stronie sprawdcie.
radzio

Postautor: Sting » 09 paź 2015, 8:04

Masz rodzinę w Niemczech? Nie zastanawiałbym się ani chwili;) Prawda, że ciężko coś znaleźć, samemu to graniczy z cudem ale są agencje ... tylko jak jedziesz z nimi to masz zapewnioną opiekę polskiego opiekuna i zakwaterowanie więc możesz wybrać inny kraj. ZObacz sobie na oferty VPU Polska, tam są dobre warunki.
Sting

Postautor: wst65 » 09 paź 2015, 10:27

Trzeba uważać na agencje, czasem można się nieźle naciąć. Najlepiej weryfikować opinie o nich.
wst65

Postautor: celinek » 15 paź 2015, 13:52

Sting pisze:
> Masz rodzinę w Niemczech? Nie zastanawiałbym się ani chwili;) Prawda, że
> ciężko coś znaleźć, samemu to graniczy z cudem ale są agencje ... tylko jak
> jedziesz z nimi to masz zapewnioną opiekę polskiego opiekuna i
> zakwaterowanie więc możesz wybrać inny kraj. ZObacz sobie na oferty VPU
> Polska, tam są dobre warunki.

Ja właśnie wybieram się do Holandii vpu i jestem bardzo ciekawy jak to będzie, ale ogólnie jestem zajawiony i nastawiony na zyski :D
celinek

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać