Praca za granicą

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Praca za granicą

Postautor: Astronom » 23 lut 2018, 9:29

Tym bardziej jak się nie zna języka. Moim zdaniem warto zawsze przed wyjazdem nawet z filmików na yt poduczyć się minimum jeśli chodzi o jezyk. Wtedy jest o niebo łatwiej no komfort pobytu na miejscu nie do przecenienia.
Astronom

Postautor: JasiuMasa » 23 lut 2018, 11:00

Ja jestem zdania, że warto się w tego typu sprawach radzić znajomych. Moim zdaniem to jest zdecydownie najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Jesteśmy tym, co pamiętamy.
Awatar użytkownika
JasiuMasa

Postautor: Darias » 11 kwie 2018, 22:21

Ktoś tu wspomniał D& D Personal, to faktycznie dobra agencja, mąż z nimi jeździł parę razy i wszystko było ok, wszystko zgadzało się z umową, zarobki dobre. Ostatnio pracował tak jako monter regałów magazynowych.
Darias

Postautor: mimi77 » 02 maja 2018, 2:48

Generalnie może warto znaleźć dobrą pracę w kraju? Tylko trzeba mieć dobre CV. Ja ostatnio stworzyłam bardzo fajne CV, tutaj: - szybkiecv.pl tu jest szybki i łatwy kreator, warto skorzystać.
mimi77

Postautor: DawidSobczak » 24 lip 2018, 8:07

Mam zamiar podjąć pracę w Holandii przez agencję pracy. Problem polega na tym, że jedna z nich oferuje mi polską, druga holenderską umowę. Która jest lepsza na wyjazd w celu dorobienia sobie (4 miesiące) i dlaczego :?:
DawidSobczak

Postautor: Sypher » 30 lip 2018, 9:51

Warto sprobowac przeniesc sie na uczelnie w Holandii? Moj znajomy zrobil tak, kiedy wyjechal do Niemiec - teraz ma niemiecki dyplom i spore doswiadczenie. Wiem, ze szukał pracy na polandworkforce.com i od razu trafiło mu sie cos fajnego, dzieki czemu udało mu sie pogodzic prace z nauka. Co o tym myslicie?
Sypher

Postautor: kursia » 30 wrz 2018, 21:57

Taka praca i rozłąka z rodziną mogą wykańczać psychicznie. Warto więc mieć świadomość, że można zdecydować się na wideokonsultacje z psychologiem. Na stronie Kliniki Psychomedic oraz pod nr 22 254 54 54 można się wszystkiego dowiedzieć na ten temat. W ten sposób można sobie skutecznie pomóc i wyjść z różnych opresji.
kursia

Postautor: Antonina5 » 07 gru 2018, 15:19

Ja wyjeżdżam do pracy w Niemczech z agencją medipe. Mają bardzo dobre warunki, jasne i przejrzyste. Są dobre premie, dobrze zarabiam
Antonina5

Postautor: Ilona » 19 gru 2018, 13:01

JAk nie moglam znalezc pracy w polsce to myslalam nad wyjazdem za granice. Ale zrobilam w konu porzadne cv w szybkiecv i teraz mam fajna prace :)
Ilona

Postautor: Miller » 29 gru 2018, 0:31

No za granicą, za granica! Ale oni tam też patrzą na CV chociażby, nie można maniany odstawiać! Polecam np. zerknąć sobie na stronę SzybkieCV i zobaczyć jak powinno wyglądać porządnie przygotowane CV!
Miller

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać