Praca za granicą

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Praca za granicą

Postautor: Urszulka Z » 16 cze 2017, 14:48

Także uważam, tę agencję pracy, za bardzo profesjonalną. Można liczyć na łatwy kontakt i szybko wyszukaną pracę. Szczerze mogę wam to miejsce polecić.
Urszulka Z

Postautor: Halinka44 » 19 cze 2017, 9:28

Jeśli chodzi o panią Violettę to jest to dobry i uczciwy pracodawca, a ofert można znaleźć u nich naprawdę sporo. Jeśli chodzi o pracę na stanowisku opiekunek w Niemczech to można znaleźć tutaj naprawdę sporą liczbę ofert.
Halinka44

Postautor: Kornelia » 26 cze 2017, 8:34

Uważam, że jeśli szukacie pracy jako opiekunka w Niemczech, to możecie zapoznać się z ich ofertami. Być może również i wam się przydadzą, sprawdźcie sami.
Kornelia

Postautor: marzena » 30 cze 2017, 14:09

violettas-pflegeagentur24h.de to świetna agencja pracy, od kilku lat wyjeżdzam do Niemiec, zarobki są na bardzo wysokim poziomie, kontakt z pracodawcą również. Warto skorzystać z oferty!
marzena

Postautor: Milena111 » 30 cze 2017, 15:04

Bardzo dobre oferty pracy proponuje Pani Violetta Koper, bardzo lubię współpracować z tą panią, jako firma - pełna rzetelność i uczciwość. Polecam.
Milena111

Postautor: Rozalia222 » 30 cze 2017, 15:06

Również uważam, że agencja pracy jak najbardziej godna polecenia. Praca oczywiście jak każda inna, wystarczą chęci i opieka nad starszymi zamienia się w czystą radość. Zarobki i ogólne podejście do pracownika bez zarzutu!
Rozalia222

Postautor: Kamilla » 06 lip 2017, 21:31

Jeżeli ktoś np. szuka pracy jako opiekunka do osób starszych - a jest to dość popularna opcja, to polecam sprawdzić agencję ejjob, wyjazdy do Niemiec za naprawdę dobre pieniadze! Byłam i nie żałuję :)
Kamilla

Postautor: iga » 25 lip 2017, 14:56

ja jeżdżę zawsze z Medipe i nie mam zamiaru zmieniać, jestem zadowolona, kontakt z koordynatorami bardzo pomocna sprawa
iga

Postautor: malisynka » 04 sie 2017, 18:49

ej job jest chyba faktycznie dość znaną agencją. Wiele ich ogłoszeń widzę co jakiś czas. No ale co ważniejsze, od kilu osób słyszałam naprawdę dobrą opinie. No i sama się w sumie zastanawiam nad wyjazdem, bo jak sprawdzałąm ile można zarobić, to nie ma co porównywać z moimi obecnymi zarobkami, niestety
malisynka

Postautor: nina » 02 wrz 2017, 13:39

[quote="iga"]ja jeżdżę zawsze z Medipe i nie mam zamiaru zmieniać, jestem zadowolona, kontakt z koordynatorami bardzo pomocna sprawa[/quote]

też byłam z nimi, wszystko było okej, a premie jak cieszą to chyba każdy wie
nina

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać