Praca za granicą

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Praca za granicą

Postautor: Hania » 30 paź 2017, 14:29

Ja wyjeżdżam do Niemiec ale z agencją pracy. W moim przypadku jest to mg solutions. Nie polecam wyjazdu, zwłaszcza pierwszy raz, szukając samodzielnie bo można przeoczyć wiele ciekawych ofert. Poza tym nowe miejsce, nowy kraj, nowe zasady, prawo itd. Trzeba się naprawdę na tym dobrze znać aby nie zostać oszukanym. A tak agencja zajmuje się wszystkim profesjonalnie. Mamy pewność co do miejsca, co do wypłaty. Pozostaje tylko pracować.
Hania

Postautor: Tamarkaz2 » 06 lis 2017, 21:17

Pracy za granica to najlepiej jest szukac za pośrednictwem sprawdzonych agencji pracy. Ja na przykłąd znalazłam zatrudnienie dzięki firmie No Problem :)
Tamarkaz2

Postautor: pekade » 12 lis 2017, 18:53

ja pracowałam przez agencję pracy ej job - naprawde fajne warunki. opiekowałam się starszymi osobami. takich pieniędzy w Polsce na bank nie uda mi się zarobić!
pekade

Postautor: Lolek » 13 lis 2017, 22:57

Ja byłem w Niemczech z agencją D&D Personal danddpersonal.pl i dobrze wspominam zarówno zarobki jak i ogółem całą sprawę. To była druga agencja na jaką trafiłem przy wyjazdach i tym razem wszystko było dużo lepiej zorganizowane, wszystko jak trzeba, profesjonalnie.
Lolek

Postautor: dariakrakowiak » 06 gru 2017, 10:06

Ja właśnie szykuję się do wyjazdu za granicę do pracy. Na razie przeglądałem oferty na Jobs.pl i szczególnie zainteresowały mnie te z Niemiec - rozsyłam CV i zobaczę, jaki będzie odzew :)
dariakrakowiak

Postautor: kornelek » 29 sty 2018, 14:04

Co do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych, to uważam, że warto sprawdzić oferty w agencji pani Violetty Koper. Ja od kilku lat jeżdżę do pracy za ich pośrednictwem i jestem bardzo zadowolona z warunków jak i wynagrodzenia.
kornelek

Postautor: pistacja » 30 sty 2018, 13:15

Ja już kilka razy pracowałam za pośrednictwem agencji pani Violetty Koper i myślę, że mogę ich oferty polecić każdemu, kto szuka pracy jako opiekunka w Niemczech. Zobaczcie ami, czy ich oferta wa odpowiada.
pistacja

Postautor: patricja » 01 lut 2018, 15:36

Agencja Pani Violetty Koper jest godna polecenia. Jest to przemiła osoba, a kontakt jest bezproblemowy. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy za pośrednictwem tej agencji.
patricja

Postautor: Mirela W » 21 lut 2018, 8:52

Też uważam, że jest to naprawdę dobra i profesjonalna firma. Za pośrednictwem agencji pani Violetty Koper pracowałam już kilka razy i uważam, że jest to naprawdę rzetelna i godna polecenia firma.
Mirela W

Postautor: edsawen » 21 lut 2018, 12:13

Według mnie praca za granicą to tylko z polecenia znajomego/rodziny. Łatwo się przejechać na agencjach pracy, zwłaszcza za granicą.
Moja matka była ostrygą i kiedy coś jej się nie podobało, zatrzaskiwała się, a gdyby ktoś chciał podważyć krawędź, ucięłaby palec i powiedziała, że to niechcący.
Awatar użytkownika
edsawen

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać