Gdzie warto pojechać na urlop ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Gdzie warto pojechać na urlop ?

Postautor: pagana » 21 wrz 2018, 12:49

Po tym jak na biegaczy w lesie na Mazurach napadł rój szerszeni można się chyba wszystkiego spodziewać. Przyroda nas nie lubi. Wycinamy drzewa wiec z nami walczą. Przypominają się sceny z filmów katastroficznych. Lepiej już posiedzieć w domu przy piwku i telewizorze. Swoją drogą nie sądziłam że aż tak groźne są owady w Polsce, z zasadzie stawonogi bo pająki też żądlą i kąsają na potęgę. Natomiast ci co wyjeżdżają na południe Europy muszą liczyć się z chorobami tropikalnymi roznoszonymi przez komary. Poczytajcie o tym w poradniku Zachowajmy Zdrowie -zachowajmyzdrowie.pl/ukaszenia-owadow-szerszen-inne-stawonogi.
pagana

Postautor: DanusiaP » 13 lis 2018, 21:22

Ja z mężem i córką byliśmy na kilka dni w Trzcielu w rancho Colorado. Super sprawa, świetnie się bawiliśmy, odpoczęliśmy, dawno się tak nie czułam jak po tym urlopie. Klimat robi swoje- wszędzie natura. lasy, jeziora, jakieś ognisko- brakowało mi tego. Moja córka z racji, że lubi jeździć konno również była zachwycona tym uroczym miejscem. Pokoje hotelowe jak najbardziej nam się podobały, jedzenie czy obsługa na plus. Po prostu nic, tylko się pakować i tam wracać.
DanusiaP

Postautor: liska » 03 gru 2018, 11:22

Co myślicie o takim wypadzie świąteczno-sylwestrowym w góry? Widziałam na sun&snow że mają promocję na wyjazdy w okolicy świąt a apartamentów w górach mają bardzo dużo. Zamiast szykować święta pojechać gdzieś z bliskimi i odpocząć, to bardzo kusząca perspektywa.
liska

Postautor: sun » 12 gru 2018, 22:40

Świetny pomysł, bez sprzątania, stania przy garach. Też mi to chodzi po głowie ;) Ogólnie jeśli o sun&snow chodzi to bardzo polecam, korzystałam już kilka razy z ich oferty, zawsze bez większych problemów :)
sun

Postautor: joooola » 29 gru 2018, 0:22

O tak! Ferie pod palmami to jest zdecydowanie to! My taki pomysł od dawna mieliśmy, a jak zobaczyliśmy, że z Itaki egzotykę tak przystępnie cenowo można kupić to tym bardziej się nie zastanawialiśmy, doszliśmy po prostu do wniosku, że jedziemy, a z kolei urlop letni może sobie w Polsce zaplanujemy bo bardzo dawno nad morzem naszym nie byliśmy i trochę mi się za tym tęskni
joooola

Postautor: russel » 05 sty 2019, 12:35

Według mnie warto zwiedzić Warszawie :) Spójrzcie choćby na ten apartament do wynajęcia cityapart.pl/apartamenty-warszawa-wynajem Moim zdaniem warto tam przenocować ;)
W najczarniejszej godzinie jedynie miłość może nas ocalić...
Awatar użytkownika
russel

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać