Czy usługa prania dywanów maszyną Kirby jest najlepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Czy usługa prania dywanów maszyną Kirby jest najlepsza?

Postautor: Jeniffer » 31 lip 2015, 7:43

Witam,
Ostatnio natknęłam się w internecie na firmę świadczącą usługi prania i czyszczenia dywanów i tapicerek jakąś innowacyjna metodą. Maszyna nazywa się Kirby - Sentria i podobno jest o niebo lepsza od popularnego karchera. Czy miał ktoś do czynienie z tym sprzętem? Posiadam kilka dywanów ale najbardziej zaciekawiła mnie możliwość usuwania roztoczy. Proszę o opinie na ten temat.
Jeniffer

Re: Czy usługa prania dywanów maszyną Kirby jest najlepsza?

Postautor: Markus » 31 lip 2015, 9:46

Z tym samym dylematem borykałem się kilka tygodni temu :) Znajomy polecił mi właśnie usługi-kirby.pl. Co prawda miałem do czyszczenia sofę i dywan ale jak zobaczyłem ile syfu gnieździ się w każdej z tych rzeczy to żona aż zdębiała.hehe..kiedyś korzystałem z karchera i porównując cena taka sama ale jakosc usługi o wiele lepsza przy tym kirby. Polecam
Markus

Postautor: Kamil Płonka » 23 wrz 2015, 19:37

nie wiem ale mam zamiar przetestowac więc dam znać czy warto wydac kasę
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: miły » 26 lis 2016, 10:31

Nie wiem czy ejst najlepsza musisz po prostu zapytać czym sie różni od innych usług, ja korzytsma u siebie z Kliniki Dywanów, i zawsze jestem zadowolony, Dodatkowo dywany poddaję usłudze ozonowaniu , co gwarantuje mi ze dywan przyjedzie czysty i bez zbędnych zarazków i bakterii.
miły

Postautor: specjalista » 17 sty 2017, 14:18

Kirby to amerykanska firma i tak jak Rainbow nie ma nic wspólnego z profesjonalnymi urządzeniami. Sprzedaż odbywa się na pokazach w domach i są sprzedawane za grube tysiące złotych naciągając po prostu ludzi. Sprzęt maja dobry ale jest wart może tysiąc złotówek na pewno nie 6,7-9 czy 11tysiecy(?!) a poza tym jest do użytku domowego - nie nadaje się do profesjonalnego czyszczenia a jedynie domowego. Obok ekstraktora to nawet nie stało... Wypłukujemy specjalistyczna chemie ciśnieniem rzędu kilku-kilkudziesiecu bar wodą razem z całym brudem a tu? Efekt kosmetyczno-propagandowy nic więcej. Kurz roztocza a gdzie najważniejszy czyli zwyczajny brud?
specjalista

Postautor: komando » 31 mar 2017, 19:00

Nie testowałem :D

Ostatnio przesunięty w górę 31 mar 2017, 19:00 przez: Anonymous.
komando