Studia - jakie wybrać? Czy warto studiować ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Studia - jakie wybrać? Czy warto studiować ?

Postautor: Janka » 05 lip 2016, 15:00

Teraz tyle tych kierunków że ciężko coś wybrać tak na szybko, ja idę na wsb do Torunia, mam niedaleko ale kierunek jeszcze nie wybrany. A papiery zaraz trzeba składać.
Janka

Postautor: onlineekspertwsb » 09 lip 2016, 15:50

Witam! Pawlik dziękuję z tego miejsca za wspomnienie o ofercie studiów w oddziale Wyższej Szkoły Bankowej. Zapraszam z tego miejsca wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów I stopnia właśnie do naszych oddziałów. Cała nasza oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej wsb.pl i tam zapraszam po szczegóły. Dodam, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
onlineekspertwsb

Postautor: Darias » 11 lip 2016, 13:25

Ja studiowałam administrację na podwarszawskiej uczelni http://wsge.edu.pl/ i lubiłam moje studia. Uczelnia fajna, w większości wykładowcy potrafili zainteresować tematem. W dodatku uważam, ze studia bardzo przydatne, nadal na czasie i raczej nie produkują bezrobotnych jak typowo humanistyczne kierunki.
Darias

Postautor: Ignacu77 » 18 lip 2016, 21:51

Myślę że studia są do życia potrzebne. Wiadomo, że mówi się dzisiaj że ważne są znajomości itp. ale myślę że wykształcenie to ważna sprawa. Ja skończyłem informatykę na WSB w Gdańsku i bardzo sobie chwalę. Kiedy szukałem pracy – wiadomo że umiejętności przede wszystkim, no ale kiedy mam już te wyższe wykształcenie inaczej patrzyli na mnie pracodawcy. Myślę, że w informatykę warto iść bo to przyszłościowy kierunek , a jeśli chodzi o uczelnie to polecam WSB bo super spędziłem tam 5 lat. Wykładowcy wykfalifikowani, super sprzęt do pracy, można dogadać sobie grafik zajęć żeby nie kolidowało z innymi obowiązkami. Ja tak jak mówię bardzo miło wspominam ;) Jeśli interesuje cię ten kierunek to śmiało pytaj więcej , odpowiem ;)
Ignacu77

Postautor: Truskaweczka90 » 31 lip 2016, 21:20

Zastanawiam się czy pójść na studia, ostatnio zaproponowano mi właśnie w pracy. Tylko boss wysyła mnie na bezpieczeństwo wewnętrzne czy ktoś z was studiował ten kierunek co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: saskichop » 03 sie 2016, 16:23

ja studiowałem anglistykę i dzięki temu bardzo dobrze znam angielski. Wykorzystałem to do poszukiwania pracy,gdyż jest taki portal z ofertami pracy właśnie dla specjalistów językowych a mianowicie http://www.linguajob.pl/ Mi się udało i pracuje w zawodzie ale jeżeli ktoś nadal poszukuje to widziałem, że ofert jest mnóstwo w szczególności w branżach IT i księgowości. Także wybór studiów ma znaczenie odpowiadając na twoje pytanie. Trzymam kciuki za resztę
saskichop

Postautor: wiola » 12 sie 2016, 10:03

Wykształcenie w dzisiejszych czasach ma spore znaczenie, dlatego według mnie warto studiować. Oczywiście nic na siłę, ale teraz większość pracodawców patrzy na to co i gdzie studiowałeś. Ja teraz jestem na magisterce na Chodkowskiej w Warszawie na specjalności Logistyka. Nauki sporo, zajęć praktycznych również, ale ogólnie studiuje mi się dobrze. Może czasem przeraża ilość materiału do ogarnięcia, ale da się przeżyć :d. Ważne, że atmosfera i ludzie na roku są OK. Na wykładowców i obsługę w dziekanacie tez nie mam co narzekać, bo nie robią problemów ;)
wiola

Postautor: irenca » 13 sie 2016, 9:50

czyli na WSB zostałeś odpowiednio przygotowany ? czy jeszcze się dokształcałeś?
irenca

Postautor: onlineekspertwsb » 13 sie 2016, 15:55

Witam! Pragnę zakomunikować, że do 19 września nadal można skorzystać z naszej promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB). Zapraszam na naszą stronę wsb.pl po szczegóły.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
onlineekspertwsb

Postautor: ala22 » 18 sie 2016, 18:50

na pewno warto ja wybiorę studia na których zacznę licencjat i skończę magisterkę kierunek właśnie myślę o WSB bo tam jest taka możliwość
ala22

PoprzedniaNastępna