Jaki prezent dać wychowawcy na zakonczenie liceum

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaki prezent dać wychowawcy na zakonczenie liceum

Postautor: uczeń » 12 lis 2015, 19:25

Zastanawiamy sie jaki prezent dac wychowawcy w ramach podziekowania za poprowadzenia naszej klasy i de facto wychowywania nas przez ostatnie trzy lata. Jako ze maturzysci koncza szybciej, a moze uda nam sie wymyslic cos bardziej rozbudowanego i trzeba bedzie na to czasu, postanowilismy zabrac sie za to teraz. Tylko niestety z ta moja klasa to niczego nie mozna ustalic, wiec jako przewodniczacy musze sie zabrac sam, a nic nie przychodzi mi do glowy, jakies pomysly?
uczeń

Re: Jaki prezent dać wychowawcy na zakonczenie liceum

Postautor: starsza » 12 lis 2015, 20:11

To moze zrobcie mu album ze wspolnymi zdjeciami, waszej klasy, jakichs wycieczek na pewno macie, poczekajcie jeszcze troche i dodacie jakies ze studniowki bo niebawem pewnie macie. Fajne albumy maja na stronie artbooki, na pewno sie ucieszy, podejrzewam, ze spodoba mu sie taki prezent, zwlaszcza jesli dodacie to w tak fajnej eleganckiej oprawie, to bedzie sobie zerkal z rozrzewnieniem za pare lat. Gdybym ja byla nauczycielem i poswiecila wam trzy lata zycia, z pewnoscia chcialabym dostac taki prezent:)
starsza

Postautor: Tender » 28 lis 2015, 14:48

Fajnie że pomyśleliście o tym już teraz :) Może coś z czego będziecie mieli wszyscy tak naprawdę radochę i dobrą zabawę? Coś w stylu skoku na bungee albo lotu paralotnią ? Wtedy cała klasa będzie mogła obserwować wychowawcę i przez to podzielac jego emocje ;) w necie jest mnóstwo ofert, np. na wyjatkowyprezent.pl
Tender

Postautor: helena218 » 10 sty 2016, 18:05

Może jakiś smieszny upominek po prostu? Polecam stronkę http://www.takapaka.pl/. Na tej stroni z pewnoscia znajdziesz jakas inspiracje dla siebie ;)
helena218

Postautor: karl » 05 lut 2016, 11:32

Trochę do końca zakończenia roku zostało, ale możesz np. sprawdzić taką fotoksiążkę na prezent http://www.pixbook.pl/fotoksiazka z zdjęciami całej klasy.
karl

Postautor: zoch19 » 28 lut 2016, 14:10

Nasz wychowawca jest zagorzałym fanem gór i zamówiliśmy piękny album "Gory świata" na Inbook.pl , jest tam duzo albumów w fajnych cenach, myslę ze to dobry prezent od całej klasy, jeszcze niech każdy podpisze się na pierwszej stronie :) nasz Pan Jerzy był zadowolony
zoch19

Postautor: oliviaa » 19 mar 2016, 2:36

my naszej wychowawczyni na koniec liceum zamowiliśmy na violette.pl śliczne kolczyki naszyjnik. ona uwielbia srebro i praktycznie codziennie miała jakieś inne wiec postanowilismy ciut wzbogacić jej kolekcje biżuterii :) bardzo jej sie spodobał prezent
oliviaa

Postautor: zdrapaka » 21 mar 2016, 10:07

Myślę, że tradycyjny kwiatek i bomboniera wystarczą, a jeżeli były kłopoty wychowawcze, to karnet na terapię. :) Ale aż tak źle nie było co? Dobrym pomysłem jest zdjęcie klasowe na pamiątkę na jakimś ciekawym formacie. Jeżeli zaproponujesz, że sama się wszystkim zajmiesz to uwierz mi wszyscy się zgodzą.
zdrapaka

Postautor: Miłka83 » 18 cze 2016, 21:46

Idealna będzie fotoksiążka ze zdjęciami klasy, podpisami i dedykacją. Moim zdaniem, to najlepszy sposób na wyrażenie wdzięczności za te wszystkie lata, bo taki prezent zawiera wkład własny i będzie pamiątką dla nauczyciela na wiele , wiele lat. Są takie strony jak Pixbook i naprawdę za równowartość jednego bukietu możemy kupić taką fotoksiążkę, więc to naprawdę idealny prezent :)
Miłka83

Postautor: anela » 20 cze 2016, 10:55

Może sklep http://www.galerialimonka.pl/prezenty,507 poratuje w tej kwestii, ja zawsze u nich kupuję różne prezenty. Mają całkiem fajny asortyment więc warto zobaczyć zwłaszcza, że jakość jest świetna i niedrogo.
anela

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać