Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Postautor: Kasiek22 » 03 gru 2018, 10:23

Apart ma bardzo ładne bransoletki z kolekcji Fun Fun apart.pl/bizuteria/bransoleta-z-elementami-z-bialego-zlota-z-diamentem/23793
Kasiek22

Postautor: liska » 03 gru 2018, 11:19

Babyliss wprowadziło dużo nowych urzadzęń do układania włosów,mi się spodobała ta ich nowa prostownica st40e, ze złotymi płytkami, dziewczyny chwalą i sama bym się mega ucieszyła z takiego prezentu tym bardziej że w zimie moje włosy się kiepsko same układają
liska

Postautor: Alek14 » 03 gru 2018, 17:36

Coś wyjątkowego i na każdą okazję jak np kolczyki srebrne z bursztynem, apart.pl/bizuteria/kolczyki-srebrne-z-bursztynem/33464
Alek14

Postautor: laura2 » 08 gru 2018, 16:00

Wyjazd do spa! Jakiś voucher :> JA siostre zabrałam do estetyka day spa w piasecznie i bardzo polecam to miejsce! Super mają ofertę :)
laura2

Postautor: AśkaB » 09 gru 2018, 16:45

Ja dostałam od męża w zeszłym roku złote kolczyki z perłami i był to najlepszy prezent ever. Znacie sklep Gemlord? Jeśli nie, to polecam - wszystkie sieciówki się chowają. Perły są naprawdę wyjątkowej jakości, takich nie widziałam w żadnym sklepie. Do tego ogromny wybór pięknych wzorów, same tylko kolczyki można oglądać godzinami: gemlord.pl/kolczyki-z-perlami
AśkaB

Postautor: Anita31 » 27 gru 2018, 9:54

Ta bransoletka będzie idealnym prezentem apart.pl/bizuteria/bransoletka-srebrna-z-cyrkoniami-serca/33639
Anita31

Postautor: wiki5 » 28 gru 2018, 13:47

A może zabierz siostrę na strzelnicę? Niby niestandardowy prezent, ale moim zdaniem całkiem fajny ;) Znam jedną spoko strzelnice we wrocławiu - Progun
wiki5

Postautor: żyleta » 29 gru 2018, 17:50

Ciśnieniomierz może okazać się strzałem w 10! Ale jeśli zdecydujesz się kupić to polecam ten ze sklepu Haxe! Jest super dokładny!
żyleta

Postautor: fable » 29 gru 2018, 20:22

Jeśli siostra interesuje się muzyką to dobrym pomysłem będzie też ukulele. Sporo ich jest na muzyczny.pl/127822g_Gitary-Mandoliny-i-ukulele.html ale można też poszukać na olx.pl/oferty/q-ukulele/
fable

Postautor: Gość » 01 sty 2019, 9:09

Z pewnością ucieszy się na mały drobiazg, coś co będzie mogła nosić przy sobie cały czas. A zawieszka z Apartu może być taki prezentem :) apart.pl/bizuteria/zlota-zawieszka/14589
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać