Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki kupić prezent dla siostry. Wasze pomysły.

Postautor: Patrka » 27 lut 2019, 18:47

Może suszarka? to się zawsze przydaje, ja mam od jakiegoś czasu z babyliss serię sensitive, bardzo fajna jest, ładnie wyikonana i jestem zadowolona z niej ogólnie, bo spisuje się.
Patrka

Postautor: LoveYouSo » 05 kwie 2019, 19:18

Ale to wszytsko zalezy co dana osoba potrzebuje. U mnie np siostra bardzo potrzebowała torebki. I znalazłam taką na Killa.pl Zresztą też i dla siebie już nie jeden raz kupowałam. Ceny w porządku i bardzo duży wybór fasonów w na prawdę dobrych cenach.
LoveYouSo

Postautor: Adam24 » 14 kwie 2019, 15:18

Porządny zegarek zawsze się przyda, popatrz na markę Elixa apart.pl/zegarki
Adam24

Postautor: kaja6 » 15 kwie 2019, 23:03

Ja zabrałam siostre kiedys na strzelnice progun we wroclawiu i bardzo dobrze sie bawila :D
kaja6

Postautor: Agness » 27 kwie 2019, 13:10

Miłym podarunkiem będą kolczyki albo inny drobiazg z biżuterii. Te są świetne apart.pl/bizuteria/zlote-kolczyki-z-cyrkoniami/35080
Agness

Postautor: florka » 09 maja 2019, 9:58

A coś do domu? Albo jakieś słuchawki, albo smartband? Poszukaj sobie na wassermannie, tam mają wiele rzeczy.
florka

Postautor: Marina_ » 14 maja 2019, 13:40

Piękne kolczyki srebrne ostatnio wypatrzyłam w sklepie Apartu, apart.pl/bizuteria/kolczyki-srebrne-piorka/35489
Marina_

Postautor: iza71 » 27 maja 2019, 9:12

Zgadzam się @florka, że praktyczny prezent zawsze się sprawdza. Moja siostra niedługo ma urodziny, które łączy z parapetówką. Dużo z bratem jej pomagamy, a jako rodzeństwo jesteśmy zgodni, zgrani i doskonale wiemy które ma jaki gust. Oboje postanowiliśmy trochę ją wyręczyć w tych zakupach do nowego mieszkanka i zamówiliśmy jej na scandicsofa.pl tę sofę, która tak bardzo się jej podoba. Bedzie miała prawdziwą niespodzianke bo adres oczywiście do dostarczenia jej podaliśmy juz do niej.
iza71

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać