Odszkodowanie z wypadku - jak się odwołać

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Odszkodowanie z wypadku - jak się odwołać

Postautor: waleria » 21 gru 2015, 12:35

Czy jeśli dostałam zbyt niskie odszkodowanie za wypadek samochodowy mam prawo się gdzieś odwoływać ? Tylko gdzie? Zakładać sprawę w sądzie ?
waleria

Re: odszkodowanie z wypadku

Postautor: enda » 21 gru 2015, 14:49

Sprawy sądowe o zbyt niskie odszkodawnia na ogół są bardzo skomplikowane i rozciągnięte w czasie, wiem z własnego doświadczenia ze dobrym rozwiążaniem w tej sytacji jest sprzedanie swojego prawa do odszkodowania firmie, która bedzie o nie walczyć, ponieważ samemu naprawdę ciężko jest coklwiek zrobić. Mi bardzo pomogli specjaliści z Benefactor.
enda

Re: odszkodowanie z wypadku

Postautor: Theila » 08 sty 2016, 6:38

Nie wkręcaj go z deszczu pod rynne. Możesz się odwołac najpierw u swojego ubezpieczyciela że nie zgadzasz się z wyceną. Gdzie masz to ubezpieczenie? Ja trzy razy się odwoływałam i podnieśli mi kwote odszkodowania.
Theila

Re: Odszkodowanie z wypadku - jak się odwołać

Postautor: loli5 » 01 lip 2016, 21:26

kolega z góry dobrze mówi, jeśli masz wątpliwości to staraj sie dzialac na własną ręke. W moim przypadku niestety to zawiodło, kolejne pisma spotykały się z odmowa i dopiero wtedy zwróciłem się do tej firmy Benefactor zeby odkupili ode mnie prawa do odszkodowania i sami ubiegali sie o reszte. Nie wyszedlem na tym źle ;)
loli5

Postautor: karman » 08 sie 2016, 18:40

nie no odwoływanie się ubezpieczyciela to jest wgl jakaś porażka, oni na jednego klienta mają sztab fachowców którzy wiedzą jak zrobić żeby to ubezpieczyciel zyskał a nie ty, taka smutna prawda, ja dostałem odszkodowanie za które mógłbym chyba sobie kupić kołpak jeden i dopiero z pomocą http://bls-rsm.pl/ udało mi się uzyskać znacznie wyższą kwotę pomocy a sam nie musiałem się żadnymi formalnościami martwić
karman

Postautor: wojak » 15 sie 2016, 12:00

Potwierdzam. Benefactor super, bo jest bardzo doświadczony i wydaję mi się, że w takim przypadku warto zaufać właśnie takim firmom. Od ubezpieczyciela nie dostaniesz takiej kasy.
wojak

Postautor: Mark27 » 23 sie 2016, 11:12

ECCpolska,do nich się zgłosiłem.Odkupili za dwa razy więcej niż uzyskałem od ubezpieczyciela i po zabiegu.
Oni będą dochodzić oczywiście więcej,ale to nie mój problem
Mark27

Postautor: Ralf27 » 10 wrz 2016, 8:28

Sa kancelarie ktore po analizie ,odkupia za cene 2
razy wieksza niz otrzymales od ubezpieczyciela
Ralf27

Postautor: narcyz » 10 sty 2017, 8:03

Sprobuj zglosic sie do Lex Odszkodowania. Mi pomogli, kwota jaka wywalczyli,az mnie zdziwila, bo wiadomo jak to jest z ubezpieczycielami... Nie ma co samemu kombinowac tylko od razu zglosic sie do firmy, ktora sie na tym zna. Pieniazki dostanie,a do tego ile nerwow i czasu zaoszczedzisz to twoje :)
narcyz

Postautor: Renata » 26 maja 2017, 0:28

od razu najlepiej się zglosić do adwokata który zajmuje się sprawami o odszkodowania, u mnie w krakowie to np jwc-kancelaria. i z nimi już działać, bo samemu to bardzo ciężko o ile w ogóle możliwe żeby coś wywalczyć
Renata

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać