Polecani Weterynarze

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Polecani Weterynarze

Postautor: Gremlinka » 08 lut 2016, 14:15

Wiele osób poszukuje dla swojego zwierzaka dobrego weterynarza. Każdy chyba przeżył rozczarowania w nie jednym miejscu, ale lepiej do tego nie wracać. Za to warto polecić sprawdzone miejsca gdzie faktycznie można udać sie o pomoc.
Od siebie mogę polecić w Warszawie dr Nowickiego z Vet4Pet na Grenadierów. Dr Michał jest ortopedą i chirurgiem, ale w klinice jest też wielu innych specjalistów i są w stanie pomóc w każdej sytuacji. Dorzucajcie również swoich sprawdzonych weterynarzy. Komuś może to pomóc uratować zwierzaka.
Gremlinka

Re: Polecani Weterynarze

Postautor: Mish » 16 lut 2016, 21:50

A jakie zabiegi tam przeprowadzają? Szukam kogoś kto pomoże psu mojego chłopaka. Potrącił go jakiś czas temu samochód i od tamtej pory utyka. Myślisz, że można jeszcze coś zrobić? Może ten doktor by się podjął, jeśli jest dobry, jak piszesz... Strasznie mi szkoda Nestora. :(
Mish

Postautor: Marta88 » 21 lut 2016, 15:14

Czym dokładnie zajmuję się ta przychodnia? u mojego pieska zdiagnozowano nowotwór mózgu i nie bardzo wiem czy można to jakoś wyleczyć, będę wdzięczna za jakieś informację, bo Maxiu bardzo cierpi.
Marta88

Postautor: Gremlinka » 22 lut 2016, 2:13

Przykro mi za każdym razem jak czytam i widzę krzywdę zwierzaka. Przykro mi, że waszym się cos takiego przydarzyło. Jeśli o Vet4Pet chodzi to mają bardzo szeroki zasięg działania i robia bardzo dużo zabiegów i badań. Mają lekarzy, którzy sa w swoich dziedzinać specjalistami. Na stronie jest rozpisane czym się dokąłdniej zajmują http://www.vet4pet.pl/oferta.html ale lepiej jakbyście zadzwonili tam i zapytali dokładnie. Pewnie trzeba będzie przywieźć zwierzaka, ale mogę ich z ręką na sercu polecić, bo na pewno nie zostawią żadnego zwierzaka nie udzielając mu pomocy. Dajcie znać czy wszystko jest ok.
Gremlinka

Postautor: Mucha » 23 lut 2016, 20:40

Mish, nie martw się, na pewno da się coś zrobić. Słyszałem o tej klinice, o dr Michale także, chyba nawet jakiś program w TV z nim widziałem. Oni tam potrafią zdziałać cuda. Odezwij się do nich, a zobaczysz, że będzie wszystko ok.
Mucha

Postautor: Gremlinka » 17 mar 2016, 16:24

Dr.Michał Nowicki jest bardzo znanym lekarzem weterynarii, więc możliwe, że o nim słyszałeś. Na stronie ich jest opisany nawet http://www.vet4pet.pl/micha%C5%82-nowicki.html i widac w jak wielu konferencjach i szkoleniach bierze cały czas udział, żeby być jeszcze lepszym specjalistom. To sie bardzo ceni, przynajmniej w moich oczach.
Gremlinka

Postautor: Prystell » 18 mar 2016, 9:42

Ten sam lekarz leczył królika mojej przyjaciółki. Nikt nie chciał się nim zająć i jeździłyśmy od kliniki do kliniki. Dobrze, że w jednej z nich polecono nam właśnie dr.Nowickiego. Króliczek skoczył tak niefortunnie, że złamał łapkę, a zajęcie się złamaniem u krulika to jak dla mnie wyższa szkoła jazdy. Dobrze, że są tacy lekarze, którzy z sercem i zapleczem wiedzy potrafią pomóc nawet w takich przypadkach.
Prystell

Postautor: Mish » 25 mar 2016, 11:24

Dziękuję za dobre słowo. Podałam namiar dalej i wybieramy się ze zwierzakiem na wizytę. Wrócę to Wam napiszę co nam doktor powiedział, bo poprosiliśmy właśnie o tego doktora Nowickiego skoro polecacie, jako lepszego z warszawskich specjalistów.
Mish

Postautor: Edzia » 30 mar 2016, 18:35

Ja również z serca mogę polecić dr Nowickiego z Vet4Pet. Na pewno zrobią tam wszystkie niezbędne badania, a doktor jest świetnym diagnostą. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Edzia

Postautor: Mucha » 31 mar 2016, 19:50

Dr Nowicki to dobry fachowiec. Jak ktoś sprawdzał w googlach to można znaleźć programy telewizyjne, w których występował jako specjalista w swojej dziecinie. To jednak o czymś świadczy.
Mucha

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać