Co po liceum?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Co po liceum?

Postautor: magdzia » 18 kwie 2016, 6:32

Matura za pasem, a ja nie mam pomysłu co po niej? Praca, studia? Jak myślicie co wybrać?
magdzia

Re: Co po liceum?

Postautor: Malinka » 18 kwie 2016, 6:52

jak ktoś może Ci doradzić, jak nie wie, co lubisz, z jakich przedmiotów czujesz sie lepiej?
Malinka

Postautor: kierunekrozwoju » 19 kwie 2016, 17:43

magdzia pisze:
> Matura za pasem, a ja nie mam pomysłu co po niej? Praca, studia? Jak
> myślicie co wybrać?

Witam! Przed Tobą wybór czy podjąć studia czy pierwszą pracę. Zawsze możesz to połączyć i wybrać studia zaoczne oraz zatrudnienie. W podjęciu tej bardzo ważnej decyzji może pomóc Ci test predyspozycji zawodowych. Aby go rozwiązać, zapraszam na stronę kierunekrozwoju.pl. Dzięki niemu można uzyskać wiedzę jakie studia wybrać i do jakiego zawodu ma się największe predyspozycje.

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
kierunekrozwoju

Postautor: rado19 » 13 maja 2016, 16:46

Ten test predyspozycji jest płatny?
rado19

Postautor: kierunekrozwoju » 15 maja 2016, 10:54

rado19 pisze:
> Ten test predyspozycji jest płatny?

Witam ponownie! Test predyspozycji zawodowych jest bezpłatny. Dodam, że składa się on z dwóch części: testu zainteresowań i preferencji, który zawiera 12 pytań oraz testu osobowości, który zawiera 20 pytań.

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
kierunekrozwoju

Postautor: onlineekspertwsb » 07 cze 2016, 18:03

magdzia pisze:
> Matura za pasem, a ja nie mam pomysłu co po niej? Praca, studia? Jak
> myślicie co wybrać?

Moja droga zapraszam Cię z tego miejsca do zapoznania się z oferta studiów w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Nasze uczelnie mają dobrą renomę wśród absolwentów, ale i tez pracodawców którzy chętnie zatrudniają naszych studentów. Studia możesz podjąć w kilku lokalizacjach - Wrocławiu, Gdańsku czy Szczecinie. Wszelkie szczegóły naszej oferty dostępne sa na naszej stronie internetowej wsb.pl, na którą serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
onlineekspertwsb

Postautor: student1212 » 23 cze 2016, 19:45

polecam studia językowe ze względu na duże parcie teraz na specjalistów językowych. Jeżeli umiesz jakiś język obcy dobrze to jesteś już ustawiony a teraz nawet parcie jest na czeski:)
Sprawdz sobie sam oferty pracy dla specjalistów językowych na portalu pracy http://www.linguajob.pl/. Sam się przekonasz, że dużo ofert jest teraz w dużych miastach więc polecam studia łączyć z pracą bo jak wiadomo doświadczenie przede wszystkim :)
student1212

Postautor: pozka » 06 lip 2016, 16:27

ja studiuję politologię ze specjalnością e-biznes i media społecznościowe na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, po tym kierunku myślę że bez problemu znajdę pracę, a dodatkowo też to jest bardzo ciekawe. Media społecznościowe się ciągle rozwijają więc to jest takie przyszłościowe, a niewiele osób wie jak tym dobrze zarządzać :)
pozka

Postautor: maliniak33 » 15 lip 2016, 15:27

Iść do pracy i ewentualnie zaocznie na studia.
maliniak33

Postautor: Samanta23 » 24 wrz 2016, 16:37

Jak wygląda promocja na wsb? bo koleżanka coś wspominała o jakiś zniżkach?
Samanta23

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać