Ubezpieczenie samochodu

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Ubezpieczenie samochodu

Postautor: Gość » 26 lip 2016, 10:03

Gość pisze:
> Ja biorę tam gdzie jest najtaniej - przez kalkulator cuk szukam.
Sprawdziłam sobie na nim ile zapłacę, okazuje się że mogę mieć polisę ponad 400 zł tańszą.
Gość

Postautor: verny » 20 sie 2016, 20:32

sprawdźcie sobie Idea Fair Play, jak dla mnie mają najkorzystniejsze pakiety ubezpieczeń, mają nie tylko OC i AC, ale tez pakiety medyczne czy ubezpieczenie mieszkania. Dodatkowo część składki przekazywana jest na wsparcie wskazanej organizacji
verny

Postautor: lakota » 25 sie 2016, 18:21

Czemu tak duzo osób patrzy tylko, żeby było najtaniej? Przecież cena nie jest wyznacznikiem dobrego ubezpieczenia. Najwazniejszy jest szeroki zakres. Jak już chcesz porównywać to idz do agenta, który powie Ci wszystko i porówna kompetentnie. Ja tak porównywałam i agent pomógł mi wybrać. Zdecydowałam sie na Compensa.
lakota

Postautor: Janek87 » 30 sie 2016, 13:38

Czy compensa daję możliwość wykupienia oc online? wiem że wtedy jest zawsze taniej niż u agenta.
Janek87

Postautor: Razwow » 04 wrz 2016, 13:51

Z tego co czytałem to daje możliwość zakupu przez internet, jednakże dużo negatywnych opini na temat tej firmy czytałem. Jak tak zebrać wszystkie komentarze do kupy to PZU wydaje się być najbardziej rozsądne. Gadałem wstępnie z konsultantem pzu i stawka roczna jest w dobrej cenie.
Razwow

Postautor: Tomasz » 04 wrz 2016, 14:02

Przeglądałem ostatnio oferty innych firm, niż PZU (sam u nich posiadam ubezpieczenie OC oraz AC), te stawki nie różnią się pieniężnie jakoś znacznie mocno. Jednakże ze względu, że jestem stałym klientem PZU od lat, to nikt nie jest w stanie z innym firm pobić tej kwoty.
Tomasz

Postautor: safetymark » 08 paź 2016, 11:05

To prawda, im dłużej jesteś w jakims towarzystwie tym lepsze masz stawki. Ale czasem trzeba gdzieś zacząć. Ja polecam PZU bo jako firma od wielu lat mnie obslugują i ani razu nie moglem powiedziec złego słowa.
safetymark

Postautor: Gość » 28 paź 2016, 18:59

Ja też się akurat ceną kieruję.Niezły namiar na ten kalkulator cuk-a.Pozytywnie mnie zaskoczył.
Gość

Postautor: baranina » 03 lis 2016, 10:35

W przypadku ubezpieczenia OC cena jest najważniejszym czynnikiem. Warto wybrać to najtańsze ale nie z jakiejś lichwiarskiej firmy. To są pieniądze a tu trzeba ufać największym i sprawdzonym graczom. ja mam od kilku lat w PZU i nie narzekam.
baranina

Postautor: marzena19 » 03 lis 2016, 11:11

ubezpieczenia mega zdrozaly teraz..rok temu placilem za bmw e90 432zlterazr pawie 900
marzena19

PoprzedniaNastępna