Ubezpieczenie samochodu

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Ubezpieczenie samochodu

Postautor: Gość » 03 lis 2016, 12:56

No mega podrożały, to prawda ja za moje ubezpieczenie auta miałem podwyżkę nie aż tak straszną, ale jednak. Ale dobrze jest szukać innych ubezpieczycieli. Mi w tym roku wygrał PZU, 200 zł taniej niż konkurencja.
Gość

Postautor: Opos » 13 lis 2016, 21:25

Ale słuchajcie porównajcie sobie ceny ubezpieczenia dwa lata, mój kuzyn ma to samo co dwa lata temu, więc no muszą ten poprzedni rok odbić. Ja teraz się przymierzam do kupna auta, w banku nie dawali mi fajnej oferty ale w agencji już bardziej korzystną, http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/kontakt/ u nich biorę, teraz tylko kwestia co do 12 tysięcy sobie kupić. Skoda/Peugot 307/Renault Scenic? Gdzie opłaty będą najmniejsze? :geek: No i wiadomo zależy mi by mieć auto, które jest oszczędne.
Opos

Postautor: Gość » 18 lis 2016, 20:27

Ja też sobie tu porównałam http://cuk.pl/samochod Mimo podwyżek,udało mi się wyszukać polisę trochę tańszą niż mi proponowano :)
Gość

Postautor: wizli » 02 gru 2016, 14:05

Mi OC zdrożało o niecałe 200 zł. to wychodzi jakieś 50%, bo płąciłem 450 a teraz mam koło 600 zł. nie ma więc takiej tragedii. Trzeba tylko dobrze poszukać. Ja poza porównywarką skontaktowałem się z kilkoma TU i w PZU dali najlepsze warunki
wizli

Postautor: lostonyou » 04 gru 2016, 18:50

Ja teraz pierwszy raz zdecydowalem się wykupić przy okazji ubezpieczenie NNW. Cena za ubezpieczenie poszła do góry ale nie ma jakiejś tragedii, może dlatego, że od lat mam komplet ubezpieczeń w PZU
lostonyou

Postautor: Jaasiek » 13 gru 2016, 14:44

Polecam Ci http://signal-iduna.pl jak dla mnie niezawodna firma jeśli chodzi o różne rodzaje ubezpieczenia
Jaasiek

Postautor: robbercik » 04 sty 2017, 13:32

Ubezpieczenie auta jest konieczne. sam się o tym już dwukrotnie przekonalem gdy jakiś pajac wjechał mi w samochód. gdyby nie ubezpieczenia to musiałbym sam sobie samochód naprawiać. a co do samych towarzystw ubezpieczeniowych to ja polecam PZU bo od 3 lat prawie nie podnieśli mi składki.
robbercik

Postautor: Lucio » 03 mar 2017, 13:26

Ja własnie zmieniłem z hestii na pzu i też uważam, ze to dobry wybór.
Lucio

Postautor: girej » 08 mar 2017, 9:24

ja też jestem w pzu, i wziałem ich ofete na podstawie rankomatu, tj taka porównywarka
girej

Postautor: Gość » 26 mar 2017, 15:58

Dobrą porównywarką jest kalkulator cuk.
Gość

PoprzedniaNastępna