Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: karollo » 22 cze 2016, 14:22

Macie jakieś ciekawe i oryginalne pomysły na prezent dla dziewczyny z okazji rocznicy? Szukam inspiracji więc będę wdzięczny za podrzucenie czegoś.
karollo

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: krysia8 » 23 cze 2016, 13:44

Tylko, że skąd my mamy wiedzieć co Twoja dziewczyna lubi. Mogę Ci napisać np. zafunduj jej lot balonem, albo skok ze spadochronem....a np. ona ma lęk wysokości, więc pomysł o kant rozbić :P
krysia8

Postautor: Gość » 23 cze 2016, 18:20

Coś z biżuterii, na przykład z motywem serca :) W kolekcji love love apart są piękne naszyjniki i pierścionki.
Gość

Postautor: siłacz » 24 cze 2016, 7:46

Chyba, że Karollo wybierze jakiś bardziej uniwersalny prezent który z założenia może się spodobać kobiecie. Czyli perfumy, albo biżuterię. Możesz też pomyśleć nad takim kryształem jak na foto.
Wydaje mi się, że to też taki prezent z cyklu tych, co to wzbudzają pozytywne emocje.
Załączniki
roza_3d_prezent_dla_niej_600x600.jpg
roza_3d_prezent_dla_niej_600x600.jpg (188.65 KiB) Przeglądany 5841 razy
Awatar użytkownika
siłacz

Postautor: karollo » 24 cze 2016, 12:58

No właśnie chodziło mi właśnie o coś takiego „uniwersalnego” jak to siłacz trafnie określił :mrgreen: Nieźle to wygląda. A gdzie ja to dostanę?
karollo

Postautor: siłacz » 24 cze 2016, 14:20

Możesz to zamówić na krysztaly3d.pl. Są tam też inne wzory więc masz w czym wybierać.
Awatar użytkownika
siłacz

Postautor: pukajka » 26 cze 2016, 21:29

Hmm tak myślę i myślę, może zakupisz jej ciekawą ksiazkę ? w matrasie są teraz letnie promocje i możesz upolować coś nawet o 80% taniej. Wiem fajna okazja... Jakiś notatnik też możesz wybrać lub płyte CD z ulubionym wykonawca. Możliwości jest wiele :)
pukajka

Postautor: tadek » 05 lip 2016, 7:14

Może ucieszy się z jazdy takim autem http://motoprezent.pl/auta/lamborghini-gallardo-560km/, moja babka się jarała jak oszalała ! oboje sobie sprezentowaliśmy taką sportową jazdę. Adrenalina była niezapomniana !! Polecam każdej parze, która musi koniecznie się zrelaksować. :)
tadek

Postautor: maliniak33 » 15 lip 2016, 15:26

Biżuteria zawsze działa. Kolacja i wino również.
maliniak33

Postautor: Gość » 10 sie 2016, 7:42

Ja jestem fanką beadsów, więc polecam jakiś drobiazg w tym stylu https://www.apart.pl/kolekcje/beads
Gość

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać