Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: kaja66 » 11 sty 2017, 19:01

A może zabierzesz swoją ukochaną na jakąś romantyczną kolację? Do tego bukiet róż. My dziewczyny uwielbiamy takie rzeczy :D A jakbyś szukał jakiejś fajnej romantycznej restauracji to świetne jest Salto an wilczej. Mój chłopak często zabiera mnie tam na randki :)
kaja66

Postautor: kajutek » 17 sty 2017, 12:06

Romantyczna kolacja obowiązkowo!
kajutek

Postautor: arnini » 07 mar 2017, 17:45

Dokładnie, kolacja obowiązkowo :D Jakbyś szukał jakiejś romantycznej restauracji, z klimatem i serwującej pyszne jedzenie, to wybierz się koniecznie do Salto na wilczej w W-wie. Rewelacyjne miejsce :)
arnini

Postautor: krysk » 01 kwie 2017, 1:13

Fjanym pomysłem jest impreza ze znajomymi zamów pokaz kawowy+ candy bar jeśli ukochana lubi kawę. Moja żona była pod wrażeniem. Takie atrakcje zapewnia np. perfect service. To także swietny pomysl na rozne firmowe spotkania, wydarzenia itp. pokaz na pewno pobudzi wszystkich widokiem i aromatem Ja zrobiłem taką niespodzainkę swoim pracownikom.. byli pod wrażeniem!
krysk

Postautor: Maxxx7 » 21 maja 2017, 20:02

Dzięki za podpowiedź z Salto! Zabrałem tam swoją dziewczynę na randkę i była po prostu zachwycona :)
Maxxx7

Postautor: morelek » 29 cze 2017, 3:17

Ja swoją ukochaną zabrałem na weekend w góry, wcześniej tylko zarezerwowałem romantyczną kwaterkę na Bookaparcie i było bardzo miło :)
morelek

Postautor: rudylis » 12 lip 2017, 8:36

Zabierz ją w fajne miejsce do ładnego hotelu z super jedzeniem na kolację. Mój mąż ostatnio zabrał mnie do hotelu Forum w Lublinie było rewelacyjnie! Kolacja genialna! Pokoje piękne super ułożone a przy okazji Lublin pozwiedzaliśmy troszkę!
rudylis

Postautor: liczi » 19 lip 2017, 6:18

Zabrać ją do fajnego miejsca nawet na weekend, np. Lublin Można zawsze zatrzymać się w hotelu Forum, ( tak tak mój ulubiony ze względu na ładne pokoje i pyszne jedzenie aa i spa maja cudowne!, super kapsułę flotacyjną!)
liczi

Postautor: leeloo » 19 sie 2017, 11:05

Wspólny wyjazd w atrakcyjne miejsce? Tak, fajny pomysł, ale ja bym zaproponowała coś bardziej nieprzeciętnego, bardziej eleganckiego, a mianowicie biżuterię z pereł. Mam na myśli perły prawdziwe, takie jakie widziałam w sklepie Gemlord (gemlord.pl) Mnie urzekły, nie mogę od nich oczu oderwać szczególnie od pereł Akoya , chyba najpiękniejszych. Zapewniam cię biżuteria z tych najcenniejszych kamieni zrobi na twojej dziewczynie ogromne wrażenie.
leeloo

Postautor: Gość » 22 sie 2017, 8:57

Pierścionek z diamentem :) Apart ma piękne.
Gość

PoprzedniaNastępna