Co dla ukochanej na rocznicę?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co dla ukochanej na rocznicę?

Postautor: Jaro007 » 31 sie 2017, 8:26

Ja bym wybrał jakiś fajny drobiazg i zainwestował w odpowiednie opakowanie. Tutaj e-hurtownia-opakowan.pl możesz zamówić pudełka z customowym nadrukiem - jak na przykład ,,najlepszego dla mojego aniołka" itd
Jaro007

Postautor: tyhy » 03 wrz 2017, 16:37

Może jakąś książkę o miłości?? z dedykacją od serca w środku. Takie książki mają swój urok, zwłaszcza po latach! na inbook.pl jest bardzo duży wybór wszelkich takich pozycji. Sama często zamawiam!
tyhy

Postautor: rakki9 » 20 wrz 2017, 16:04

Myślę, że kolacja w fajnej restauracji to super pomysł na prezent na rocznicę :) Jeśli chodzi o warszawę to takim moim ulubionym miejscem które mogę z pewnością poelcić, to Salto na wilczej. MAją naprawdę rewelacyjne jedzenie ;)
rakki9

Postautor: ulla2 » 23 paź 2017, 4:34

A jakbyście chcieli fajne, sprawdzone i klimatyczne miejsce w Krakowie, to zerknijcie do Starej Zajezdni :)
ulla2

Postautor: ideas » 25 paź 2017, 11:15

Mieszacie w domu czy w mieszkaniu? Jak w domu to zrób jej niespodzianke na przykłąd piękny ogród! FIrma ogrodexpert.pl zajmuje się takimi rzeczami. Twoja kobieta bedzie zachwycona.
ideas

Postautor: Rookint » 25 paź 2017, 11:51

A może takie fajne lustro? Ja bym była zadowolona - milemaison.pl/lusterko-stojace-pesaro , lustro zawsze się przydaje i optycznie powiększa przestrzeń! A poza tym jest stylowe i klimatyczne.
Rookint

Postautor: misiek23 » 25 paź 2017, 13:38

Ja to sam chciałbym dostać najbarzdiej: konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8822-call-of-duty-wwii-pl-pc.html jedna z moich ulubionych gier komputerowych. Świetnie przy niej będę się relaksować.
misiek23

Postautor: ferraa8 » 29 paź 2017, 22:26

Ja to bym poszła w jakąś książkę na przykład z dedykacją od Ciebie w środku :) Zobacz sobie na inbook.pl, na pewno coś tam znajdziesz fajnego :)
ferraa8

Postautor: Wartek » 30 paź 2017, 5:28

Może jakiś wspólny romantyczny wyjazd? Fajny hotel, miła restauracja- myślę, że to ucieszy każdą kobietę :) jak szukasz takiego klimatycznego miejsca to sprawdź koniecznie Miodosytnię w Krakowie- nie dość, że sam hotel jest bardzo fajny to i lokalizacja na Kazimierzu od razu dodaje mu klimatu
Wartek

Postautor: Klarra4z » 06 lis 2017, 23:35

Może pójdźcie sobie do jakiejś dobrej restauracji na romantyczną kolacje? My bardzo lubimy z mężem Salto na wilczej. Mają tam zdecydowanie najlepsze owoce morza jakie w życiu jadłam :D
Klarra4z

PoprzedniaNastępna