Tania wysyłka paczki

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Tania wysyłka paczki

Postautor: kermitt » 02 sie 2016, 8:35

Witam, potrzebuję porady na temat wysyłki paczki ( nic cennego: jakieś ciuch itp..) z Wrocławia do Gdańska. Pomyślałem, że dobrze by było towar tego typu jednak, wysłać po taniości. Współlokator wyjechał tam do pracy za barem, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym ale nie ogarnął, że czasem może padać lub być zimno. No i poprosił czy bym mu nie wysłał, a on mi odda kasę jak wróci. A że u mnie się nie przelewa ostatnio to chcę jak najtaniej to nadać.
kermitt

Re: Tania wysyłka paczki

Postautor: Juliuszek » 02 sie 2016, 8:35

Poszukaj sobie w temacie brokerów kurierskich.
To są pośrednicy innymi słowy, i można sporo zaoszczędzić na wysyłce w ten sposób.
Juliuszek

Postautor: tomi2 » 02 sie 2016, 9:15

Jeśli chodzi o brokerów usług kurierskich to zgodzę się w 100%. Ja na przykład wysyłam za pośrednictwem wysyłajtaniej i jest bardzo w porządeczku jeśli chodzi o ceny. Jeśli chodzi o ceny to na przykład za wysłanie paczki do 2kg na poczcie polskiej płacę 11 złotych, u brokera- płacę tyle samo za paczkę do 5kg..
tomi2

Postautor: kermitt » 02 sie 2016, 9:44

Znalazłem taką stronkę: http://www.wysylajtaniej.pl/ Czy to jest ten pośrednik usług kurierskich o którym mówisz?
kermitt

Postautor: tomi2 » 19 sie 2016, 19:47

kermitt pisze:
> Znalazłem taką stronkę: http://www.wysylajtaniej.pl/ Czy to jest ten pośrednik usług
> kurierskich o którym mówisz?

Tak jest. Znajdź sobie cennik i popatrz tam. No wydaje mi się, że za te 16 złotych już spokojnie wyślesz paczkę. Tylko nie zapomnij jej dobrze wymierzyć i zważyć, bo potem się ludzie dziwią, że mogą mieć jakieś dopłaty....

Ostatnio przesunięty w górę 19 sie 2016, 19:47 przez: Anonymous.
tomi2

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać