efektywność energetyczna

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

efektywność energetyczna

Postautor: Gość » 18 wrz 2016, 17:00

Dla wszystkich właścicieli przedsiębiorstw...chciałam polecić firmę która oferuje pełen zakres usług związanych z kontrolą i poprawą efektywności energetycznej w zakładach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej itp. W ofercie znajdziecie :audyty efektywności energetycznej, koncepcję modernizacji pod kątem efektywności, optymalizację infrastruktury technologicznej i wiele innych cennych informacji i rozwiązań. Efektywność energetyczna jest najszybszym, najtańszym i najczystszym sposobem redukcji zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych zgodnie z celami ustalonymi na konferencji z Kioto. Zajrzyjcie na stronę, warto o tym pomysleć http://projekt.com.pl/56/97/kontrola-efektywnosci-energetycznej.html
Gość
 

Re: efektywność energetyczna

Postautor: Marian » 17 paź 2016, 17:01

A Ja chcę podzielić się opinią o firmie z której usług korzystam od dawna w zakresie bezpieczeństwa podczas prac na wysokościach. Praca na wysokości może narazić pracowników na szczególnie wysokie ryzyko utraty zdrowia lub życia na skutek upadku lub innego poważnego zdarzenia. Wypadki związane z pracami wysokościowymi stanowią dużą część wszystkich wypadków przy pracy - szczególnie śmiertelnych. Przepisy prawa polskiego i europejskiego z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy zobowiązują pracodawców zatrudniających osoby wykonujące prace na wysokości do zapewnienia właściwych środków chroniących przed upadkiem. Jeżeli jest to możliwe, prace należy organizować tak, aby pracownicy znajdowali się poza strefą zagrożenia upadkiem z wysokości. W przypadku jednak, gdy prace na wysokości będą wykonywane w miejscu i w sposób zagrażający bezpieczeństwu należy dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego sprzętu, który zapewni właściwe warunki pracy. Stosuje się przy tym zasadę pierwszeństwa środków ochrony zbiorowej nad środkami ochrony osobistej. Wszelkie informacje i niezbędny sprzęt znajdziecie Państwo na http://protekt.com.pl/index.php Polecam zapoznanie się z informacjami tam zawartymi. Warto inwestowac w bezpieczeństwo.
Marian
 

Re: efektywność energetyczna

Postautor: Ewa32 » 31 maja 2018, 19:37

Ja przy szukaniu firmy, która pomogłaby w przygotowaniu koncepcji projektu dla zwiększenia efektywności energetycznej wybrałam ofertę od Ellipsis Energy. Spodobała mi się ich bogata oferta: pomiary diagnostyczne, montaż pokrowców izolacyjnych, dofinansowania na inwestycje, które wiążą się z ograniczeniem zużycia energii, termowizja. I cena również okazała się rozsądna, wbrew moim początkowym obawom. Zawsze można wysłać zapytanie i porównać z innymi ofertami.
Ewa32
 

Re: efektywność energetyczna

Postautor: ravioli09 » 04 cze 2018, 12:23

Ja ogólnie uważam, żę nawet w prywatnym domu warto mieć instalację, które przetwarzają energię słoneczną w energię elektryczna. Do takich należy między innymi taka instalacja: oze-biomar.pl/instalacje-fotowoltaiczne , mam ją od roku i uważam, że powoduje duze oszczędnosci w budżecie domowym,
ravioli09
 

Re: efektywność energetyczna

Postautor: jarys64 » 22 gru 2018, 17:41

Efektywnośc energetyczną na pewno pomoże utrzymac odpowiednio dobrana rozdzielnica elektryczna od vertom.pl/ - sprawdzcie sami, to sprawdzony producent tego typu rzeczy, gwarantują trwałe i wysokiej jakości produkty.
jarys64
 


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «