zaproszenia dla gości na ślub

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

zaproszenia dla gości na ślub

Postautor: ewulla87 » 10 sty 2017, 9:06

Planuję w sierpniu wesele ale to już najwyższy czas aby zająć się przygotowaniami do tego wielkiego dnia...zacznę chyba od zaproszeń tylko ciągle mam dylemat jakie wybrać, z jednej strony podobają mi się takie z fototapetą a z drugiej może już są za bardzo oklepane? Ślub i wesele będą bardzo kameralne dlatego pomóżcie i doradźcie czy takie zaproszenie będzie ok : https://z-milosci.pl/produkt/zaproszenia/fotozaproszenia/zaproszenie-foto-wzr-1a ?
ewulla87

Re: zaproszenia dla gości na ślub

Postautor: kajutek » 21 lut 2017, 13:36

Najlepsze są takie najklasyczniejsze albo w inną stronę- totalnie odjechane :D
kajutek

Postautor: lalunia12 » 28 lut 2018, 14:49

Wiecie co wszystko jest ważne. I zaproszenia i Dj i Fotograf i sala! Ja ostatnio wybierałam wraz z narzeczonym salę. wybralośmy Venge w Łodzi. Bardzo spodobało się nam jedzenie jak i wystrój.Bardzo łądny jest!
lalunia12

Postautor: fit_Edyta » 30 mar 2018, 15:22

Ja lubię klasykę i minimalizm. Pewnie wybrałabym jakaś małą grafikę i i ładne napisy. Jeśli wesele jest kameralne to zaproszenia nie muszą być odjechane. Poza tym wszystko zależy tez od tego czy masz jakiś motyw przewodni wesela. Możesz utrzymać kolorystykę zaproszenia w podobnych tonach do kolorów, które będą dominowały w wystroju sali.
fit_Edyta

Postautor: kika » 23 kwie 2018, 0:45

Ja tez swoje wesele mialam w Łodzi w Venge. Było super! Najlepsze miejsce na zrobienie wesela według mnie!

Ostatnio przesunięty w górę 23 kwie 2018, 0:45 przez: Anonymous.
kika