Strona 1 z 2

Na wakacje z psem ?

Post: 10 sty 2017, 1:31
autor: eniro
Czy jechać na wakacje z psem ? To przecież oczywiste. :) Na co dzień nie zawsze poświęcamy mu tyle czasu ile byśmy chcieli więc może warto wynagrodzić to podczas wakacji. Również nam będzie milej, że gdzieś tam w sinej dali będzie nam towarzyszył nasz wierny przyjaciel. Coraz więcej stron internetowych proponujących noclegi i miejsca na kempingach, udziela również informacji co do możliwości zakwaterowania z psem. Musimy też sprawdzić czy okolica jest przyjazna psom - turystom. Takie informacje znajdziesz na stronie http://www.psy.elk.pl .

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 26 mar 2017, 0:10
autor: walerija
my jak planujemy wakacje to szukamy na bookaparcie kwater, które akceptują psiaki, bo nie za bardzo mamy go z kim zostawiać

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 26 kwie 2017, 22:59
autor: Tris
Nie wszędzie można zabrać zwierzaki. Sama mam kota, na szczęście koleżanka prowadzi hotel dla zwierząt, więc nie mam problemu.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 21 maja 2017, 23:49
autor: Mara
[quote="walerija"]my jak planujemy wakacje to szukamy na bookaparcie kwater, które akceptują psiaki, bo nie za bardzo mamy go z kim zostawiać[/quote]
Nam w tamtym roku się udało znaleźć poprzez Bookapart kwaterę przyjazną psom więc wzięliśmy go ze sobą.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 28 cze 2017, 22:23
autor: natali
Jadąc z naszym Fryckiem na wakacje szukamy takich miejsc (kwater), gdzie toleruje się koty. Taka eskapada mimo to przysparza problemy, bo zawsze zabieramy własną karmę, witaminy i zabawki. Aby samopoczucie kot było jak nalepsze zabieramy też nack Hairball Cat (VetExpert), który redukuje kule włosowe gromadzące się w jamie brzusznej.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 21 lip 2017, 14:40
autor: Becia
Nasz psiak całkiem dobrze znosi podróże, nie chcieliśmy go zostawiać więc znaleźliśmy kwaterę na bookaparcie, która akceptuje zwierzęta.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 08 wrz 2017, 3:56
autor: Aisling
Tutaj też trzeba brać pod uwagę, jak zwierzę znosi podróże i czy na miejscu faktycznie będą dla niego dobre warunki. Czasami lepiej zostawić go na miejscu i znaleźć jakąś opiekę wśród znajomych czy rodziny.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 18 wrz 2017, 21:28
autor: gretta
Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 04 paź 2017, 13:45
autor: Mini
[quote="gretta"]Ja w tym roku byłam na wakacjach w Chorwacji. Psiaka zabrałam, bo ciężko znosi rozstania, wysłanie go do psiego hotelu nie wchodzi w grę. Zdecydowałam się go wziąć ze sobą. Znalazłam na Bookaparcie kwaterę akceptującą zwierzaki, przygotowałam go odpowiednio do podróży i poszło całkiem gładko.[/quote]
Zgadzam się, najważniejsze żeby zwierzakowi było dobrze. ;)

Re: Na wakacje z psem ?

Post: 13 lis 2017, 4:34
autor: Mandarynka
nie, nie chciałabym męczyć psa podróżą. wolę zostawić go pod czyjąś opieka. ja i tak planuje wakacje z prawie rocnzym wyprzedzeniem (dokładnie teraz mam otware w zakładkach lato 2018 z Itaką) więc mam czas na znalezienie chwilowego opiekuna :)