Praca Warszawa

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Praca Warszawa

Postautor: gość » 14 paź 2018, 12:07

Myślę że franczyza to dobry pomysł na pierwszy biznes. Zajrzałem na warunki współpracy z Cuk , wyglądają korzystnie. cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia
gość

Postautor: karolina44 » 08 gru 2018, 15:26

Szukałam dosyć długo pracy w Polsce ale lepiej płatne były oferty w Niemczech. Wyjechałam pracowac z medipe jako opiekunka osób starszych i zarobki są bardzo w porządku
karolina44

Postautor: fiit » 19 gru 2018, 13:00

A jak tworzycie cv, to sami czy korzystacie z kreatorow? Ja znalazlam bardzo fajny: szybkiecv, mega oszczednosc czasu!
fiit

Postautor: Adam345 » 20 gru 2018, 17:44

Wydaje mi się że to też jest całkiem fajna opcja na nową pracę na swoim cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-punkt
Adam345

Postautor: Grażyna » 29 gru 2018, 0:30

Może to kwestia tego, że masz złe CV? Teraz często o tym zapominamy, ale najładniejsze można zrobić za pomocą strony SzybkieCV!
Grażyna

Postautor: giri5 » 03 lut 2019, 22:39

W warszawie jest sporo ofert pracy. Pierwszym, podstawowym krokiem, żeby przyciągnąć uwagę pracodawcy jest bardzo dobre CV, a potem to już leci z górki. Mi się to udało dzięki kreatorowi Szybkie CV, gdzie w bazie jest do wyboru wiele oryginalnych szablonów
giri5

Postautor: Michal32 » 16 lut 2019, 11:05

Można otworzyć swój własny punkt z franczyzą. Sprzedaż ubezpieczeń to biznes dla każdego, w Cuk dzięki szkoleniom można nauczyć się prowadzić go od podstaw. Franczyzobiorca otrzymuje również wsparcie dedykowanego menedżera regionalnego.
Michal32

Postautor: Lukrecja123 » 26 kwie 2019, 21:06

A może pomyśl o czymś swoim? na start nie jest to łatwe, ale np. można zacząć od franczyzy. Ja bym poleciła tutaj agencję MultiSerwis-24. Super mądrzy ludzie z otwartymi głowami, chętni przekazać wiedzę.
Lukrecja123

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać