Praca Warszawa

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Praca Warszawa

Postautor: kajutek » 17 sty 2017, 12:13

Hej! Czy ktoś może orientuje się czy gdzieś w Warszawie lub pod szukają osoby do z pracy z uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych? Jestem aktualnie na etapie poszukiwania pracy więc ta informacja by mi się przydała :D
kajutek

Re: Praca Warszawa

Postautor: robson » 18 sty 2017, 9:54

Mój ziomek robi na wózkach w Wiązownej, jeśli chcesz to mogę go zapytać czy tam kogoś nie potrzebują :P
robson

Postautor: Hania » 03 sty 2018, 11:59

Wydaje mi się,że na wózki widłowe lepiej jechać za granicę. Mój mąż wyjechał jakiś czas temu z mg solutions, wczesniej pracował w fabryce i naprawdę odłożyliśmy niezłą kasę.
Hania

Postautor: Dawon » 22 sty 2018, 11:35

Albo przez agencję warto poszukać, people.com.pl można sprawdzić bo oni oferty mają bardzo konkretne, a dla mnie zawsze to jednak bezpieczniejszy sposób na szukanie pracy niż jakieś niesprawdzone przez nikogo ogłoszenia
Dawon

Postautor: Astronom » 26 sty 2018, 12:00

Ostatnio się poprawiły zarobki w Pl i na wózkach jak ktoś nie chce wyjeżdżać też idzie nieźle zarobić
Astronom

Postautor: bubek » 23 kwie 2018, 9:18

By dostać dobrą, wymarzoną pracę warto mieć dobre CV, dlatego warto je dobrze zrobić, ja robiłam tutaj: szybkiecv.pl i miałam bardzo fajne, dzieki niemu dostałąm wymarzoną pracę.
bubek

Postautor: mane » 29 kwie 2018, 19:01

By dostać dobrą pracę trzeba mieć dobre CV, najlepiej do tego celu skorzystać z kreatora CV np. takiego jak ten: szybkiecv.pl/, generalnie bardzo fajne przydatne urządzenie, pozwala fajne dobre rzeczy stworzyć.
mane

Postautor: Gość » 08 lip 2018, 10:04

Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie np. prowadzenie placówki franczyzowej cuk. Otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych,ponad 100 produktów ubezpieczeniowych,WebCUK – program do porównywania i wystawiania polis
Gość

Postautor: Gość » 09 sie 2018, 12:55

[quote="Gość"]Sprzedaż ubezpieczeń to intratne zajęcie np. prowadzenie placówki franczyzowej cuk. Otrzymuje się dostęp do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych,ponad 100 produktów ubezpieczeniowych,WebCUK – program do porównywania i wystawiania polis[/quote]
Poza tym cuk to marka rozpoznawalną wśród klientów, a dzięki szkoleniom można się nauczyć sprzedaży ubezpieczeń.
Gość

Postautor: Mich2937 » 17 wrz 2018, 9:08

Nawet jak nie masz doświadczenia w ubezpieczeniach to się wszystkiego nauczysz, bo szkoleń jest sporo. . A Cuk ma wyrobioną markę, więc to sporo ułatwi na starcie. Dobry pomysł moim zdaniem
Mich2937

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać