1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Postautor: agatinka987 » 22 lut 2017, 13:02

Jeśli nie macie jeszcze wybranej organizacji pożytku publicznego to zachęcam do przekazania 1% podatku na rzecz Fundacji Pociecha. Organizacja prowadzi świetlicę dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oferując codzienne zajęcia, ciepły posiłek, kolonie. Dzięki świetlicy dzieci mają szansę na normalność.

Dane fundacji:
fundacjapociecha.pl/
KRS: 0000 426 589
agatinka987

Re: 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Postautor: Boniula » 03 kwie 2017, 0:42

No, to u nich na pewno nic się nie zmarnuje. Pracowałam kiedyś w podobnej świetlicy jak te Fundacji Pociecha. Nawet trudno sobie wyobrazi ile mamy takich dzieci, które potrzebują, żeby ktoś dał im zdrowy obiad i odrobił z nimi lekcje. Te dzieci mają dużo trudniejszy start w życiu w porównaniu z tymi, które chodzą do prywatnych szkół i od przedszkola uczą się języków i rozwijają najróżniejsze zainteresowania, bo mają bogatszych i zainteresowanych ich rozwojem rodziców.
Boniula

Re: 1% podatku FUNDACJA POCIECHA

Postautor: teofilia » 09 maja 2019, 6:58

Warto pomagać jeśli mamy taką możliwość, i szczerze cieszę się bardzo że są takie własnie fundacje, które pomagają dzieciom czy osobom starczym. To dzięki fundacji mają szansę na leczenie i lepsze życie. To nasza pomoc jest dla nich cudem. ja ostatnio sporo dobrego czytałam o tej fundacji szlachetnygest.pl/ .
teofilia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać