Jakie kupić zamienniki do drukarki

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jakie kupić zamienniki do drukarki

Postautor: sorbet » 14 sie 2017, 0:49

Czy na tych zamiennikach można wydrukować zdjęcia? Nie wiem czy iść do punktu czy da rdę na tych zamiennikach?
sorbet

Postautor: linkoln » 20 wrz 2017, 7:23

Zdjęć to lepiej nie drukować, chyba że na active jetach, do zwykłego drukowania będą ok, nie smużą i nie rozmazują się, jak za taką cenę to nie ma się do czego przyczepić
linkoln

Postautor: abrakadabra » 28 lis 2017, 10:50

Parę razy drukowałam tak na próbę, ale jednak zawsze to są u mnie większe ilości i wywołuję gdzieś w punkcie.
abrakadabra

Postautor: elela » 28 lis 2017, 11:11

Też używam tych samych i polecam, drukuję sporawo i za każdym razem wydruk jest idealny.
elela

Postautor: citron1 » 06 gru 2017, 19:28

Czy do laserówek też kupujecie zamienniki? które będą dobre do brothera hl 1112we?
citron1

Postautor: kaszell » 14 lut 2018, 18:40

do laserówek też zamienniki mają sens, jak szukasz dobrych to rozejrzyc się za active jetami, lepszych nie kupisz i cena niższa niz oryginałów
kaszell

Postautor: marcowa » 20 lut 2018, 16:32

[quote="citron1"]Czy do laserówek też kupujecie zamienniki? które będą dobre do brothera hl 1112we?[/quote]
Toner z active jeta używam i na prawdę przyznam, że jest bardzo wydajny, wydaje mi się , że wydajniejszy niż oryginał. Ma dobrą jakość.
marcowa

Postautor: telka1 » 20 kwie 2018, 13:33

Toner jest dobry, bardzo dobrze i wyraźnie drukuje. Kolor czarny jest zawsze wyraźny i głęboki.
telka1

Postautor: ulalala » 18 maja 2018, 7:58

Długo już kupuję i nigdy się nie zawiodłam, praktycznie niczym nie różnią się od oryginału a cena o wiele niższa.
ulalala

Postautor: nemik » 19 cze 2018, 13:39

czym się rożnią active jet od actisów? Sprawdziłem ze to ten sam producent ale jest różnica w cenie, które lepsze do domowego drukowania?
nemik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać