Jaki program wspomagający zarządzanie?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: tatjana » 19 maja 2017, 9:41

Hejka :)
Szukam program dla firmy, który pomógłby w zarządzaniu. Głównie chodzi o to, że mamy bardzo dużo projektów i ludzie, którzy są za nie odpowiedzialni wybierają sobie osoby, które mają im pomóc. Tylko, że później okazuje się, że ktoś się nie wyrabia, bo parę osób wyznaczyło sobie tą osobę do pomocy i musi robić kilka rzeczy na raz. Dlatego potrzebuję jakiegoś programu gdzie wpiszę jakie są zadania, kto jest za nie odpowiedzialny, w jakim czasie. Powinien być dostępny z przeglądarki żeby każdy mógł w każdej chwili do niego zajrzeć. Najlepiej jeszcze gdyby pomagał w zarządzaniu budżetem. Polecicie coś?
tatjana
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2017, 9:04

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: baryla » 26 maja 2017, 10:29

Cześć :) Myślę, że mogę Tobie pomóc. Ja też jakiś czas temu szukałam tego typu programu dla mojej 20 osobowej firmy. Testowałam bardzo dużo programów, ale ostatecznie wybrałam polski program PM Compass. Bardzo przydał mi się przy zarządzaniu zasobami ludzkimi i zarządzaniu budżetem. Dzięki niemu można wpisać jakie są projekty, w nich jaki są zadania, kto jest odpowiedzialny za te zadania, jaki ma na to czas i budżet. Narzędzie jest dostępne online, więc każdy jest na bieżąco z tym co, kto i kiedy robi. Polecam :)
baryla
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2015, 13:19

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: Maranka » 04 wrz 2017, 16:25

Ja mogę polecić program do zarządzania przedszkolem. aprzedszkole.pl w sposób kompleksowy obejmuje wszystkie aspekty zarządzania przedszkolem. A do tego jest bardz prosty w obsłudze i czytelny. Jeżeli ktoś zamierza otworzyć prywatne przedszkole, czy żłobek, to mogę go szczerze polecić.
Maranka
 

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: merry78 » 29 lis 2017, 8:47

Ja uważam, że dobrze zainwestować w program o nazwie Faktura.pl a wiem, że wdraża je firma Blue Media.
To coś więcej niż generator faktur, bo to elastyczne narzędzie, z pomocą którego usprawnisz cały proces fakturowania i rozliczeń, będziesz mieć stały dostęp do historii wystawionych dokumentów oraz możliwość ich edycji czy usunięcia. Skontaktujcie się z Blue Media, to Wam pomogą je wdrożyć.
merry78
 

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: nesiq » 30 sty 2018, 22:36

Bardzo fajną opcją przy zarządzaniu firmą, szczególnie flotą pojazdów, jest kalkulator GPD z Konsalnetu, który umożliwia realizowanie oszczędności we flocie samochodowej. Bardzo fajnie można dzięki niemu zaoszczędzić na paliwie (i nie tylko!)
nesiq
 

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: Kamis » 06 mar 2018, 12:29

Ja to jednak zaufałam w pełni firmie Konsalnet. Poprowadzili mnie przez całą ofertę bardzo profesjonalnie i dzięki temu zdecydowałam się na genialne rozwiązania dla floty w mojej firmie. Nie spodziewałam się, że monitoring motocykla można wykorzystywać w celu komunikacyjnym, jak i również oszczędnościowym. A to samo jest w przypadku zarządzania flota, a i pewnie bardziej rozbudowane
Kamis
 
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2018, 10:32

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: trane33 » 06 mar 2018, 20:10

Na pewno nie jest to temat w którym mam specjalistyczną wiedzę. Ktoś inny musi się tutaj wypowiedzieć.
Niezgodność krytyków miedzy sobą dowodzi zgodności artysty z sobą.
Awatar użytkownika
trane33
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2018, 19:33

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: nati1999 » 07 mar 2018, 8:06

Trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Brakuje kilku szczegółów dotyczących samego zagadnienia.
Człowiek, będący panem siebie samego, może smutkowi swemu położyć kres równie łatwo, jak może wynaleźć sobie przyjemność.
Awatar użytkownika
nati1999
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2018, 14:40

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: Killer0100 » 09 lip 2018, 3:36

Zarządzanie flotą w firmach przewozowych ale nie tylko daje takie sposobności oszczędności, że warto się zainteresować tym tematem! M.in. firma Konsalnet oferuje taki system i pomoc wdrożeniową, nie wiem jakie są koszta, ale podobno już na starcie widać rezultaty w oszczędnościach po dobrym rozplanowaniuj tras i czasu pracy. Z resztą na stronce mają kalkulator gps, to może w ten sposób sobie podejrzyj ?
Killer0100
 

Re: Jaki program wspomagający zarządzanie?

Postautor: Maciej34 » 22 mar 2019, 19:41

tatjana u nas w firmie bardzo dobrze sprawdziło się oprogramowanie vendo ERP. Składa się z kilku podzespołów, które pomagają w zarządzaniu firmą. My wybraliśmy pakiet e-commarce. Mamy zrobioną integrację z naszym sklepem internetowym. Program obejmuje logistykę, sprzedaż, finanse, personel i co dla nas było istotne raporty, dzięki którym mamy czarno na białym jak wygląda rozwój firmy. Pracownicy zostali przeszkoleni w użytkowaniu i nie ma z tym żadnych problemów.
Maciej34
 

Następna

  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]


» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «