Prezent dla ukochanego mężczyzny

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla ukochanego mężczyzny

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:33

vi-vi pisze:Z fajnych rzeczy to może e—hulajnogę? W Teletorium jest fajna.

Prezent na pewno oryginalny, choć nieco drogi :P Z takich tańszych, które też można dostać w Teletorium to może wideorejestrator albo kamera sportowa to może być dobry pomysł.
rovena

Postautor: nikkii » 08 lut 2018, 11:56

Ja zawsze mam problem co kupować facetowi... drogie prezenty odpadają, bo ich nie chce przyjmować, a ile można kupować gry i książki :?
nikkii

Postautor: Look » 13 lut 2018, 11:24

W sumie jutro są walentynki, więc w sumie temat jak najbardziej aktualny. Według mnie najlepszym wyborem są prezenty, które są w stanie w dużym stopniu przydać się drugiej osobie. Na święta otrzymałem od dziewczyny portfel Money Kepper, z którego zadowolony jestem do dzisiaj. Jest skórzany, solidny, raczej niczego mu nie brakuje. Aż ciekawi mnie, co dostanę jutro ;). Ja dla dziewczyny mam naprawdę fajną niespodziankę. ;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: Alejandro » 15 lut 2018, 8:19

Najlepsze gry jakie można podarować to te towarzyskie. Nie ma nic lepszego niż gra ze znajomymi, albo we dwoje.
Alejandro

Postautor: mangos » 23 lut 2018, 9:20

Ja dostałem jakiś czas temu od narzeczonej taką kamerkę do auta, Xblitz GO se - super :D wiecie jak to fajnie nagrywa? nawet jak jest jakiś śnieg, deszcz czy zachmurzenie, widać wszystkie tablice rejestracyjne itd
mangos

Postautor: Gość » 01 mar 2018, 19:10

Dobry, elegancki zegarek to świetny prezent - Albert Riele, Aztorin.
Gość

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 10:44

Wszystko jest zależne od tego czego potrzebuje ukochany, co lubi, czym się interesuje. Ja bym proponowała może postawić na jakiś gadżet. Z fajnych i przydatnych rzeczy to może jakiś gadżet. Może rejestrator do samochodu? To akurat całkiem przydatna rzecz. teletorium.pl/rejestrator-jazdy-dvr-xblitz-p600-professional-czarny/88958/
xruby

Postautor: Aleks » 21 mar 2018, 23:11

dla faceta świetnym pomysłem na prezent będzie zegarek :) wiem co mówię, już nie jeden zegarek sprezentowałam i zawsze był to strzał w dziesiątkę :D Polecam sprawdzić sklep e-zegarki.pl tam znajdziesz dużo fajnych zegarków w dobrej cenie ;)
Aleks

Postautor: oluska » 23 mar 2018, 8:45

Mój facet praktycznie wszystko ma, a jest strasznym łasuchem, więc dostał ode mnie srebrzysty kosz słodyczy z poczty kwiatowej z belgijskimi pralinami i jego ulubionym rafaello. Też wolę praktyczne prezenty, które sprawią przyjemność zamiast się kurzyć na półce czy po dniu pójdą w kąt
oluska

Postautor: Aliszia » 24 mar 2018, 21:34

może lubi poczytać? :) kup mu książkę, to zawsze dobry prezent :) a jeżeli wcześniej nie czytał za dużo, to może uda się w nim zaszczepić chęć do czytania ;) polecam Ci sprawdzić inbook.pl :) kiedyś kupiłam książkę mojemu bratu na święta mimo, że jakoś nigdy nie rwał się do czytania ale spróbował i mu się spodobało :D
Aliszia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać