Prezent ślubny - ile włożyć do koperty?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Prezent ślubny - ile włożyć do koperty?

Postautor: Maks » 02 mar 2013, 23:23

Za miesiąc idę na ślub moich przyjaciół, będę również na weselu. Nie zamierzam kupować żadnego prezentu, bo wiadomo jak z tym jest (dom przypomina sklep AGD z kilkoma robotami, tosterami itp.), dlatego zamierzam dać im pieniądze, bo te przydadzą im się najbardziej. Mam tylko dylemat - ile włożyć do tej przysłowiowej koperty? 300 zł? 500 zł? Więcej? Jak to teraz wygląda? Nie byłem dawno na żadnym weselu i nie mam rozeznania w temacie. Pomóżcie proszę! :)
Maks

Ile włożyć do koperty w prezencie ślubnym?

Postautor: Aneta » 04 mar 2013, 11:58

Trudno powiedzieć... Jednego stać na mniej, innego na więcej. Moim zdaniem 300-400 zł jest chyba dobrym rozwiązaniem.
Aneta

Ile dać w prezencie ślubym?

Postautor: Romek » 06 mar 2013, 14:06

Myślę że 3 stówki powinny wystarczyć. Zwłaszcza że to znajomi a nie rodzina.
Romek

Re: Prezent ślubny - ile włożyć do koperty?

Postautor: refreshka » 18 mar 2013, 9:53

jesli idziesz sama to da 3, a jeśli z osobą towarzyszącą to minimum 400, a najlepiej będzie wyglądać jak dasz 500 zł
refreshka

Postautor: ptyś » 23 mar 2013, 15:55

byłem ostatnio na weselu, sam bez partnerki, świadkowałem staremu, dobremu kumplowi - dałem 300, nie sadzę aby to było za mało czy za dużo / w sam raz :D
ptyś

Postautor: modnisia553 » 09 sie 2013, 20:18

to zalezy do kogo. granica w 300-500zł.
ostatnio jak byłam na ślubie szwagierki, to nie dałam w koperte. wraz z chłopakiem postawiliśmy na pożytecny prezent, kupiliśmy ręczniki kąpielowe i poprosiliśmy o wyhaftowanie ich imion, hafty wyglądają prześliczne a i perezent jest nie oklepany. jesli chodzi o cenę to mieści się właśnie w tej granicy. ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia553

Postautor: forumowiec » 08 sie 2014, 12:21

Na Super Prezenty w kosztach tej koperty kupisz wypady do spa, nurkowanie, paralotnię i masę innych prezentów.
Czy nie lepiej jest ofiarować komuś coś takiego zamiast jednej wielkiej nudy?
forumowiec

Postautor: bukiet » 29 sty 2015, 17:34

Lepiej zamiast pieniędzy wykup im w spa bon na taką kwotę, żeby przynajmnie wychodziły z tego 2 masaże, ale fajne. Wydasz mniej, a będzie oryginalnie
bukiet

Prezent ślubny ile włożyć do koperty

Postautor: HieronimDWed » 02 mar 2015, 1:43

zwłaszcza że teraz tego na rynku jest full. Ale trzeba uważać żeby nie natrafić na jaki¶ szmelc. Bo łatwo się wkopać jak się na tym nie znasz. Najlepiej wła¶nie pój¶ć z mężem albo zaufać sprzedawcy.
Awatar użytkownika
HieronimDWed

Postautor: daria » 21 mar 2015, 11:21

A może zamiast kasy kup im coś przydatnego. Ja swojemu bratu kupiłam w electro.pl wypasionego robota kuchennego żeby mu żona dobrze gotowała :)
daria

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać