Szukam fajnego sklepu z oswietleniem

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Szukam fajnego sklepu z oswietleniem

Postautor: annamm » 26 lip 2017, 3:00

Chciałabym żeby mój ogród łądnie wyglądał. Żeby był pięknie oświetlony. Znalazłam nawet sklep: ledco.pl, ma bardzo duży wybor różnych oświetleń, ktoś coś może powiedzieć? Współpracował?
annamm

Re: Szukam fajnego sklepu z oswietleniem

Postautor: jej11 » 26 lip 2017, 3:46

Wiesz co może podsunę Ci myśl! może warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się ogrodem od a do z na przykład, ogrodexpert.pl ja często korzystałam ostatnio i byłam bardzo zadowolona z efektów całej współpracy.
jej11

Postautor: mlamp.pl » 11 sie 2017, 10:39

Witamy, jeśli szukają Państwo sklepu z oświetleniem to zapraszamy spojrzeć na naszą ofertę :) Nasz sklep internetowy mlamp.pl posiada bogatą ofertę lamp podłogowych, wiszących, plafonów, kinkietów oraz lamp stołowych. Staramy się nieustannie śledzić trendy dlatego znajdą u nas Państwo same najlepsze produkty oferowane przez znanych producentów lamp. Różnorodne formy, kolory i style naszych opraw sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty. W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy w znalezieniu idealnej lampy do domu, ogrodu czy firmy :)
mlamp.pl

Postautor: martiika » 08 wrz 2017, 7:12

My swoje oświetlenie kupowaliśmy w obi bo zależało nam na activejetach o naturalnej barwie światła. A u nich jest największy wybór tego typu oświetlenia

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 7:12 przez: Anonymous.
martiika