Zaćma

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Zaćma

Postautor: Renatka » 28 lip 2017, 9:35

Wybaczcie, że taki trochę smutny temat... ale moja mama jest chora na zaćmę. :c Wiecie gdzie można to zoperować bez czekania w niekończących się kolejkach? Proszę o jak najszybszą odpowiedź!
Renatka

Re: Zaćma

Postautor: berbeć » 08 wrz 2017, 7:40

Najlepiej, to chyba udać się do Alfa-Vision na usuwanie zaćmy w Czechach. Umawiasz się w Skoczowie, a do Czech jedziesz na samą operację na jeden dzień. Wszystko trwa jakieś 2 tygodnie i jest możliwość dofinansowania zabiegu przez NFZ, więc raczej warto. ;) Wszystko przebiega w języku polskim, więc nie ma się co martwić. Tu znajdziesz więcej info: alfavision-zacma.pl/oferta/
berbeć

Postautor: Rainbow223 » 17 gru 2018, 13:06

To współczuję :( widzisz u mnie córka, która miała 6 miesięcy okazało sie że ma zaćmę. Na szczescie udało się ja zoperować w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Dzieki odpowiedniej diagnozie oraz w miarę szybko przeprowadzonemu zabiegowi moja córka normalnie widzi ;)
Rainbow223

Postautor: sergiokmiec » 19 gru 2018, 8:08

Nic straconego, ja miałem wykonywany zabieg w klinice One Day Clinic w Czechach. Opieka medyczna na najwyższym poziomie, zapewniony transport oraz nocleg po zabiegu. Dodatkowo koszty leczenia zostały zrefundowane przez NFZ. I to wszystko po 3 tygodniach od konsultacji z lekarzem. W Polsce kolejki nawet do 3 lat, to jest jakaś paranoja. Jeśli mama chce wyleczyć szybko zaćmę to serdecznie mogę polecić tą klinikę, gdyż mój tata miał tam zabieg i sobie bardzo chwalił wszystko co z nim związane, teraz mówi, że widzi bardzo dobrze. Powodzenia i pozdrawiam,
sergiokmiec

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać