Kosmetyki samochodowe na prezent?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Kosmetyki samochodowe na prezent?

Postautor: titi » 31 lip 2017, 19:37

Mam taki dylemat jakie kosmetyki samochodowe wybrać na prezent? może coś stąd: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html tylko cały zcas myślę co kupić?
titi

Re: Kosmetyki samochodowe na prezent?

Postautor: Ariadna » 09 sie 2017, 9:18

Najlepiej podpytać jakoś delikatnie co by się przydało osobie, która ma zostać obdarowana ;)
Awatar użytkownika
Ariadna

Postautor: mussi » 10 sie 2017, 3:50

Ja wiem, że mój byłby średnio zadowolony! Lepszą opcją według mnie na prezent jest: konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-klucz.html, a w zasadzie w zależności od zainteresowań! Warto oczywiście wcześniej podpytać solenizanta co by chciał!
mussi

Postautor: Astronom » 08 wrz 2017, 7:38

Ja myślę, że to dobry pomysł. Przynajmniej jak dla mnie :D
Astronom

Postautor: ameba » 07 sie 2018, 18:03

Wybierz przede wszystkim produkty wysokiej jakości. Ja proponuję Ci zakup kosmetyków od ProElite. Możesz zamówić je na proelite.pl/ :-).
ameba

Postautor: zuzka » 30 sie 2018, 14:54

Dobrym wyborem będą kosmetyki Proelite, ja je stosuję u siebie w aucie i sprawdzają się bardzo dobrze. A nie są drogie i dość wydajne, mają duży wybór więc każdy coś dla siebie znajdzie. Szczególnie polecam Milk Cockpit do nabłyszczania.
zuzka

Postautor: agataa » 04 wrz 2018, 15:07

Kosmetyki do samochodu na prezent? Trochę słabo ;) Jak nie wiedziałam co kupić bratu to w końcu mu zamówiłam słuchawki na megascena.pl bo to sie zawsze przyda. Większość chłopaków lubi słuchać muzyki a chemię do samochodu sam sobie może ogarnąć
agataa

Postautor: nella » 23 kwie 2019, 9:14

Kosmetyki do samochodu to jakoś mi nie bardzo na prezent pasuja, jak juz typowo dla kierowcy chcesz cos kupić może rejestrator jazdy? zobacz sobie ten co ja mężowi na urodziny kupiłam Xblitz P500, nie tylko ma bardzo dobrej jakości nagrania i to i w dzień i w nocy ale i nawet wyposażono go w jonizator powietrze. Przydaje mu sie bardzo
nella

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać