Centralne smarowanie, ktoś zna specjalistów?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Centralne smarowanie, ktoś zna specjalistów?

Postautor: jurex » 02 paź 2017, 0:09

Bardzo dobra firma! :) jak gacol ma to, czego Ci trzeba, to się z nimi kontaktuj, pytaj i ustalaj. Mają naprawdę dobrą ofertę - współpracujemy z nimi jako firma, to coś o tym trochę wiem. Serio warto
jurex

Postautor: leszzek » 29 lip 2018, 11:44

Jesli chodzi o profesjonalne systemy centralnego smarowania to ja polecam baaardzo tribotec.pl/tribotec/pl/ - już nie raz z nimi współpracowałem i za kazdym razem bylem tak samo zadolowony - świetna ekipa, ktora zna sie na tym co robi.
leszzek

Postautor: Wiesiek » 18 sty 2019, 0:00

Oj, Gacol to znany już w całej Polsce, panie! To jest firma, która zasluguje na medal!
Wiesiek

Postautor: Adam121 » 18 sty 2019, 0:01

Wieśku, dobrze prawisz! Ja sam interesy z Gacolem robiłem i wiem jak to wygląda! Naprawdę starają się smarowaniem zadowolić każdego klienta.
Adam121

Postautor: Koziołek » 18 sty 2019, 22:04

Gacol! Podobnie jak panowie powyżej! Nic tylko można polecić, bo to po prostu znakomita firma.
Koziołek

Postautor: Tomaszzz » 18 sty 2019, 22:05

Oczywiście, że ja znam - jedyni specjaliści w tej branży, o których warto mówić to GACOL - wybitni ,szybcy i dokładni.
Tomaszzz

Postautor: Wujek » 18 sty 2019, 22:06

Tomaszu to prawda, Gacol firma na poziomie jakich mało dzisiaj!
Wujek

Postautor: kossi384 » 22 sty 2019, 19:22

O, ja znam bardzo dobrych specjalistów jeśli o centralne smarowanie chodzi! Zajrzyjcie na ofertę tribotec.pl/tribotec/pl/ - mają kompleksową usługe w tym zakresie, bardzo dobre opinie i bogate doświadczenie!
kossi384

q

Postautor: zbych » 12 mar 2019, 18:38

Oj tak, Gacol jak posmaruje to lepszego smarowania nikt nie będzie miał, nie ma co żartować tak po prostu jest! Pozdrowienia dla firmY!
zbych

Postautor: Prędzicki » 14 kwie 2019, 10:32

Jak cały czas szukasz, to sprawdź sobie koniecznie firmę Gacol. naprawdę robią fajną robotę, ja mogę polecić w 100%. Zresztą, z tego co wiem i sama czytałam na forach, to wiele osób ich poleca
Prędzicki

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać