Prezent dla mamy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla mamy

Postautor: mielczarczykj » 21 gru 2017, 19:18

ja kupiłem czterodniową wycieczkę do Ryzmu.
mielczarczykj

Postautor: KrzywBa » 27 gru 2017, 14:33

Ja w tym roku na święta podarowałem dla mamy wyjazd na weekend do spa. Z tego prezentu cieszyła się tak jak nigdy z innego:)
KrzywBa

Postautor: tosia5 » 25 sty 2018, 14:14

JA mamie na święta w tym roku zamówiłąm na e-zegarki.pl bardzo fajny zegarek z casio. Ucieszyła się bardzo, bo chyba 2 lata była bez zegarka, jakoś nie mogła się zebrać żeby zakupić nowy
tosia5

Postautor: leeloo » 26 sty 2018, 17:16

No proszę, ja też zdecydowałam się na zegarek dla mamy. Akurat trafiłam na sklep z tanią biżuterią edibazzar.pl w którym są fajne, niedrogie zegarki. Wybrałam złoty z bransoletką marki Geneva. Podobno noszą go nawet blogerki. Widziałam po reakcji mamy na jego widok, że się jej spodobał.
leeloo

Postautor: Kaskaaa » 28 sty 2018, 23:03

A moze jakies ekskluzywne kosmetyki? Teraz Alilla ma takie piekne drewniane paletki z mineralnymi cieniami do powiek :) Z autopsji moge powiedziec, ze bardzo dobrze sie utrzymuja na powiekach i swietnie sie je rozprowadza :)
Kaskaaa

Postautor: rovena » 01 mar 2018, 6:43

Luna pisze:Ja akurat planuję mamie kupić Polaroida, wypatrzyłam model w Teletorium. Mama bardzo się wkręciła w robienie zdjęć i myślę, że taki gadżet się jej spodoba.

Polaroid to może być naprawdę świetny prezent, też mnie w sumie kusi jego kupno :mrgreen:
rovena

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 10:45

rovena pisze:
Luna pisze:Ja akurat planuję mamie kupić Polaroida, wypatrzyłam model w Teletorium. Mama bardzo się wkręciła w robienie zdjęć i myślę, że taki gadżet się jej spodoba.

Polaroid to może być naprawdę świetny prezent, też mnie w sumie kusi jego kupno :mrgreen:

Bardzo fajny pomysł!
xruby

Postautor: kejt » 15 kwie 2018, 23:18

[quote="rovena"][quote="Luna"]Ja akurat planuję mamie kupić Polaroida, wypatrzyłam model w Teletorium. Mama bardzo się wkręciła w robienie zdjęć i myślę, że taki gadżet się jej spodoba.[/quote]

Polaroid to może być naprawdę świetny prezent, też mnie w sumie kusi jego kupno :mrgreen:[/quote]
Ciekawy pomysł. W Teletorium mają też inne fajne gadżety, ja dorzuciłabym też od siebie e—notatnik.
kejt

Postautor: Elizka » 27 kwie 2018, 16:50

Ja zrobiłam prezent wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie ;) Mama jest bardzo zadowolona z efektów ;)
Elizka

Postautor: MyWay » 30 wrz 2018, 17:40

Ja sprezentowałam zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopylkowego w gabinecie Dzięgielewska Instytucie Oka ;) Chciała miec poprawione okolice czoła i oczu to dostała co chciala ;)
MyWay

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać