Gdzie kupujecie zabawki na Święta?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Gdzie kupujecie zabawki na Święta?

Postautor: Janka » 23 lis 2017, 13:14

Witam. Zabawki kupuję rzadko i zawsze w jednym sklepie . Szybko, sprawnie, dobra jakość - niska cena etc. Ale chcę Waszej opinii, bardziej doświadczonych w temacie, gdzie kupujecie, co polecacie, a może ten gdzie aktualnie jest najlepszy? Ogólnie proszę o opinie
Janka

Re: Gdzie kupujecie zabawki na Święta?

Postautor: ledko » 08 lut 2018, 15:43

sporo rzeczy kupilem na allegro, tam jednak najłatwiej coś znaleźć, trzeba tylko uważać zeby kaska nie przepadła, teraz naciągacze i cyberprzestępcy mają najlepszy okres, bo jest szał zakupów, sam mocno uważam gdzie kupuję, sprawdzam stronki przy płatościach, mam dobrego g datę na komputrze więc już niezbezpieczn estronki są poblokowane ale też sam uważam, robię zalecane akutalizacje systemu
ledko

Postautor: anniee » 03 maja 2018, 16:38

Zwykle zabawki kupuję w sieci. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest Gonzo Toys :) Kupiłam tam domową hodowlę morskich smoków Aqua Dragons in Space Deluxe Led dla dzieci :) Zawiera jajeczka stworzeń, podświetlane akwarium i niezbędne akcesoria :) Dzieciaki codziennie obserwują ich rozwój i regularnie je dokarmiają :) Prezent jak najbardziej udany :)
anniee

Postautor: elkaO » 17 maja 2018, 7:02

Jak moi chłopcy byli młodsi to różnie, ale teraz na tpie są u nich tylko klocki lego i gry planszowe. Od dwóch lat kupuje tylko na funnybricks.pl. Zawsze znajdę coś nowego albo kontynuację. Praktycznie na każdą okazję czy to gwiazdka, czy tak jak teraz na dzień dziecka też już zamówiłam u nich. Starszy dostanie grę, a młodszy klocki i tak będą razem grać i budować.
elkaO