urlop macierzyński co robić

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

urlop macierzyński co robić

Postautor: yetka » 09 maja 2018, 8:32

Niedługo przechodzę na urlop macierzyński, pomyślałam żeby zrobić w międzyczasie studia podyplomowe, od moich studiów minęło już kilka lat, skończyłam matematykę z informatyką, trochę pracowala w szkole ale teraz myślę żeby barddziej ku informatycje iść, może coś związanego z aplikacjami na telefon itp, tylko musiałabym się z tego doszkolić, znacie jakieś dobre studia z tej tematyki?
yetka
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: tyhy » 09 maja 2018, 11:44

Generalnie to uważam, że tak czy siak powinnaś skupić swoją uwagę na swoim dziecku. To powinno być najważniejsze dla matki. Ja zwracam dużą uwagę na swoje dziecko. Ostatnio ja kupiłąm mu taki fajny aspiratorek haxe.pl/component/ssproducts/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html Muszę powiedzieć, ze to jest idealne jak moje małe dziecko jest chore i ma katarek. To bardzo przydatne urządzenie.
tyhy
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: Olafka » 13 maja 2018, 9:45

jak się chce to się znajdzie czas na wszystko, a moze można wybrać jakąs ofertę online?
Olafka
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: uleczka1 » 28 lip 2018, 9:27

[quote="yetka"]Niedługo przechodzę na urlop macierzyński, pomyślałam żeby zrobić w międzyczasie studia podyplomowe, od moich studiów minęło już kilka lat, skończyłam matematykę z informatyką, trochę pracowala w szkole ale teraz myślę żeby barddziej ku informatycje iść, może coś związanego z aplikacjami na telefon itp, tylko musiałabym się z tego doszkolić, znacie jakieś dobre studia z tej tematyki?[/quote]

Zobacz sobie w ofercie WSB ich propozycje na kierunku Informatyka wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Ich plusem jest to, że mają dużo oddziałów na terenie kraju.
uleczka1
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: telkazet » 08 sie 2018, 20:16

WSB mogę sama polecić na podyplomówkę. W zeszłym roku robiłam tutaj studia z zakresu podatków. Po macierzyńskim wróciłam do pracy i zmieniłam stanowisko w pracy. Studia się przydały.
telkazet
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: torejja » 04 wrz 2018, 9:44

Jakie kierunki na podyplomówce ma WSB?
torejja
 

Re: urlop macierzyński co robić

Postautor: oewsb » 17 wrz 2018, 14:35

torejja pisze:Jakie kierunki na podyplomówce ma WSB?


Witam! Moja droga, z pełna ofertą zapoznasz się na naszej stronie: wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki Dodam, że jeśli aplikujesz na studia do 19 września to będziesz mogła zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 wrz 2016, 10:45


  • Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron

» Tu dostaniesz chwilówkę bez BIK! «