pijecie napoje energetyczne?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

pijecie napoje energetyczne?

Postautor: farbyna » 22 lis 2018, 13:54

Pijecie napoje typu tiger? Chyba tego energetyka piję wlaśnie najczęsciej, jak nie mogę się rano dobudzić po imprezie to super stawia na nogi ;)
farbyna

Re: pijecie napoje energetyczne?

Postautor: rexx » 29 lis 2018, 14:59

Faktycznie Tiger najbardziej mi podpasował smakowo. Raz na jakiś czas wypijam, bo kawa juz mnie nie stawia na nogi jak kiedyś.
rexx

Postautor: PatusiaKoc » 31 mar 2019, 19:53

Czasami tak, jak nie chce pić kawy bo np zostawia brzydkie osady, a chce się pobudzić to piję energetyka jak najbardziej. a tak to piję wodę albo mój ulubiony sok z dr Witta ;) musi być jabłkowy innego nie lubię ;)
PatusiaKoc

Postautor: Veroni » 26 kwie 2019, 11:35

[quote="farbyna"]Pijecie napoje typu tiger? Chyba tego energetyka piję wlaśnie najczęsciej, jak nie mogę się rano dobudzić po imprezie to super stawia na nogi ;)[/quote]

Są sytuacje, ze piję. Jak już nie chce pić kawy to wtedy kupuje energetyka. PS - dobry też jest do drinków :P A tak to woda niegazowana po prostu albo sok, zależy co mi wpadnie w ręce. Fajne są soki z Tymbarka jabłko 100% czy pomarańcza. No zależy co kto lubi, bo są osoby takie jak np mój mąż który nie lubi jabłkowego soku.
Veroni

Postautor: Milka » 12 cze 2019, 14:51

Ja nie piję, bardzo nie lubię smaku energetyków. Są dla mnie takie...sztuczne w smaku.
Awatar użytkownika
Milka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać