Firma remontowa

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Firma remontowa

Postautor: Damian » 21 lut 2019, 14:57

Witam. szukam dobrej i profesjonalnej firmy, która zajmuje się remontem. mnie zależy głównie na kuchni i łazience. za godne polecenie dziękuję i pozdrawiam.
Damian

Re: Firma remontowa

Postautor: Olek1121 » 25 lut 2019, 10:32

Nie wiem skąd jesteś, ale jeszcze z Warszawy i okolic, to skontaktuj sie z firmą Złota Rączka 24h. Robią tam wszystko od A do Z!
Olek1121

Postautor: Elwira » 25 mar 2019, 19:38

podam Wam numer na fachowców wartych zatrudnienia 693-289-245
Elwira

Postautor: toto » 01 kwie 2019, 12:06

Firma remontowa to świetny pomysł na zarobek dla tych co są chociaż trochę kumaci w budowlance. Niskie nakłady potrzebne na otworzenie działalności i można już ruszyć . Na początku wystarczy własne auto plus przyczepa bagażowa. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że przyczepa bagażowa według urzędów skarbowych jest częścią składową samochodu jaki na co dzień wykorzystujemy w firmie. Taką interpretację przepisów wymyśliła nam dobra zmiana. Członkowie tego rządu myślą, że odwożąc dziecko do szkoły jechałbym z betoniarką, drabinami i narzędziami budowlanymi. Najpierw nie wierzyłem w takie idiotyzmy, potem natrafiłem na artykuł na blogu podatkowym Zasady Ogólne - zasadyogolne.info/2019/04/koszty-uzyskania-przychodu-przyczepa.html .
Brawo głupoto plus.
toto

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać