Gdzie kupic łódź motorową i jaką??

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Gdzie kupic łódź motorową i jaką??

Postautor: Piotrek7373 » 21 lut 2019, 15:34

Witajcie, powoli moja stara łajba kończy swój żywot i rozglądam juz się za nową łodzią, ale już z silnikiem . czy ktoś zna jakiś dobry sklep lub producenta, gdzie się specjalizują w sprzedaży takiej łodzi? za wszelką pomoc będę dozgonnie wdzieczny. Pozdro.
Piotrek7373

Re: Gdzie kupic łódź motorową i jaką??

Postautor: Cezary » 23 lut 2019, 22:32

podaję Ci stronę internetową bardzo dobrego producenta.
Cezary

Re: Gdzie kupic łódź motorową i jaką??

Postautor: cezary » 23 lut 2019, 22:34

coś mi nie weszło //solarsky.com.pl/
cezary

Re: Czy można wziąć łódź w leasing?

Postautor: halomario » 09 gru 2019, 14:30

Czy taką łódź można wziąć w leasing, orientuje się ktoś? Jeśli tak to gdzie, bo większość banków chyba raczej oferuje leasing samochodów.
halomario

Sprawdź Santader Leasing i EFL

Postautor: Prezik » 09 gru 2019, 14:41

halomario pisze:Czy taką łódź można wziąć w leasing

Na pewno można. Jak masz działalność turystyczną to nie powinno być problemu z odliczeniem od podatku, ale nie jestem księgowym, więc to zweryfikuj.

halomario pisze:gdzie, bo większość banków chyba raczej oferuje leasing samochodów.

Sprawdź sobie w EFL i Santander Leasing https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/06/santander-leasing-opinie.html tylko zwróć uwagę na dokładną nazwę, bo są dwie takie firmy, Santander Leasing i Santander Consumer Multirent - ten też oferuję leasing. Tak samo jak są dwa osobne banki - Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) i Santander Consumer Bank. Mimo, że to ta sama grupa kapitałowa to jest spora różnica.

Santander Leasing to dawny Leasing BZ WBK i mają dość szeroką ofertę na różne specjalistyczne rzeczy nie tylko samochody. Z kolei Santander Cosnumer Multirent ma w ofercie głównie leasing samochodów, no i ma też nieciekawe opinie w necie.
Prezik

Re: Sprawdź Santader Leasing i EFL

Postautor: halomario » 09 gru 2019, 14:45

Ok, dzięki sprawdzę.

A PKO? Podobno oni mają dobry leasing, tylko że poza samochodowym, wiem że mają też leasing maszyn i różnych sprzętów, przy czym łódź to chyba dość nietypowy przedmiot leasingu? chciałbym porównać kilka ofert, żeby móc wybrać najlepszą, ale na razie to nawet nie wiem czy taki leasing gdzieś dostanę.
halomario

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać