Kupno okien z montażem, gdzie??

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Kupno okien z montażem, gdzie??

Postautor: Michał » 23 lut 2019, 11:16

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie można kupić okna PCV z montażem żeby nie korzystać z kilku fachowców, a wszystko byłoby w jednym pakiecie? chodzi mi tu głównie o województwo dolnośląskie, bo mieszkam między Wrocławiem a Oleśnicą.
Michał

Re: Kupno okien z montażem, gdzie??

Postautor: IzaOla » 24 lut 2019, 22:31

Skontaktuj się z firmą Impera. Ta firma mieści się we Wrocławiu. Mam nadzieję, że pomogłam.
IzaOla

Postautor: MIrek » 17 mar 2019, 11:27

Wcześniej wspomniana Impera ma świetne modele drzwi i okien. Warto na nich postawić.
MIrek

Postautor: amorek2 » 24 mar 2019, 20:08

U nas niestety nie było możliwości zamówić montażu od firmy, która sprzedawała nam okna. Zależało nam na oknach PVC z Oknoplastu, ponieważ wiele osób z rodziny ma od nich okna i sobie chwalą. Sprzedawca okien z naszej rodzinnej Legnicy nie miał w ofercie montażu ale nie robiliśmy z tego problemu. Znaleźliśmy szybko fachowców, którzy sprawnie i profesjonalnie zamontowali okna. Montaż jest bardzo ważny, okna muszą być dobrze zaizolowane, dobrze dopasowane. My jesteśmy zadowoleni z okien PVC, nie wymagają konserwacji, wystarczy je umyć i prezentują się bardzo ładnie. Podobały nam się wizualnie okna drewniane ale nie chcieliśmy ich w domu, ponieważ mąż miał już doświadczenia z oknami drewnianymi i u nas w domu wolał okna PVC. W Oknoplaście znaleźliśmy okna PVC z okleiną drewnopodobną. Fajnie, że nawet w środku ram jak otwieramy okno również jest okleina. Zdecydowaliśmy się na okna Colorfull i wybraliśmy ciemny odcień. Świetnie okna się prezentują. Do tego panowie od montażu świetnie się sprawdzili :) Jeśli ktoś potrzebuje na nich namiar i też jest z okolic Legnicy to piszcie na priv dam Wam numer telefonu do nich :) Legnica nie jest bardzo daleko od Wrocława :D
Awatar użytkownika
amorek2

Postautor: Katarzyna27 » 10 kwie 2019, 12:38

Ja poszukuję jakichś dobrej jakości okien drewnianych. Może macie jakąś ciekawą ofertę na takowe?
Katarzyna27

Postautor: ada » 16 kwie 2019, 20:10

skontaktuj się z firmą Impera we Wrocławiu.
ada

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać