Wyposażenie do kuchni

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Wyposażenie do kuchni

Postautor: noraZ » 16 maja 2019, 5:04

Pomożecie mi kupić wyposażenie do mojej kuchni. Rozchodzi mi sie o podpowiedzi w jakich sklepach mogę znaleźć coś ładnego, niedrogiego i naprawdę dobrej jakości, żebym nie żałowała tych zakupów. Dziękuję
noraZ

Re: Wyposażenie do kuchni

Postautor: majka k » 27 maja 2019, 9:06

Faktycznie są jeszcze takie sklepy, gdzie szkoda nawet zaglądać bo można tylko stracić pieniądze, ale mogę polecić Ci superwnetrze.pl. Sklep bardzo rzetelny i warto zapoznać się zich ofertą. Zawsze mają rózne nowości i promocje, a skoro juz o promocjach wspomniałam to sama właśnie skorzystałam z jednej z nich u nich. Nareszcie będę miała w domu ekspres do kawy, a konkretnie tego bariste express od sage, jest akurat nie dość, że w świetnej cenie to jeszcze jaki grayic do niego dodaja, no nic tylko kupowac i parzyć tę kawę. Aj doczekać się na niego juz nie mogę.
majka k

Postautor: Marusza » 07 sie 2019, 14:20

z wyposażenia kuchni to cenię sobie najbardziej sprzet. siostra jest po remoncie i zaopatrzyła się w płytę indukcyjną od Electroluxa SenseFry. Fajne bo reguluję temperature na patelni co daje najlepszy rezultat smażenia. Siostra dumna ze swoich dań
Marusza

Postautor: agataZ » 16 sie 2019, 15:48

Ja na szczęśćie nie muszę wymieniać sprzętu ale niestety krzesła tak i to jak najszybciej, bo są już w opłakanym stanie. W sumie to też zaliczają się do wyposażenia kuchni, powiem więcej bez nich byłoby raczej trudno zjeść cokolwiek. Wracając jednak do mojego problemu to mam naprawdę problem, bo przejrzałam już chyba z kilkanaście ofert i nic szczególnego i godnego zakupu nie zauważyłam. Jedynie co to w slf24.pl są fajne i widać, że solidne i najprawdopodobniej to u nich będę wybierać.
agataZ

Postautor: jagoda f » 19 sie 2019, 12:10

Fakt wyposażenie to nie tylko akcesoria czy sprzęty ale i meble, bez których kuchnia byłaby po prostu niekompletna. Tak na dobrą sprawę to przydadzą mi sie Wasze podpowiedzi bo akurat odnawiamy naszą i to wszystko od podłogi po przez ściany po sufit, jednym słowem generalka. Większość już wiemy gdzie będziemy kupować, szafki i stół oczywiście robią się pod wymiar, a jeśli mowa jest o krzesłach to my swoje będziemy chyba zamawiać na scandicsofa.pl. Fajne i świetne będą komponować się z resztą, do tego zapowiadają sie na bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości.
jagoda f

Postautor: znachorka » 04 wrz 2019, 20:50

A okap? Macie w niego wyposażone kuchnie? Szukam jakiejś inspiracji, a chciałabym cos nowoczesnego.
znachorka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać