Wyposażenie do kuchni

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Wyposażenie do kuchni

Postautor: biff » 16 lis 2019, 14:31

Jeśli ktoś szuka sprzetu kuchennego to polecam zajrzeć na naczynia.olkusz.pl/komplety-garnkow-emaliowane po garnki emaliowane. Ale sprzęt można znaleźć też na olx.pl
biff

Postautor: Doby » 29 lis 2019, 15:22

Sprzet w kuchni t podstawa. Z doświadczenia moge polecić piekarnik Surround Cook ,ma dużą komore zpięcioma poziomami ustawienia blach. Szybkie nagdrzewanie czyli szybsze nagrzewanie fajna sprawa
Doby

Postautor: nina a » 10 mar 2020, 9:50

A co z akcesoriami kuchennymi? Znacie jakieś sklepy w sieci. Zmieniamy wygląd naszej kuchni i poszukuję takich właśnie sklepów.
nina a

Postautor: tensknota » 03 maja 2020, 17:30

Drobne wyposażenie kupuje jak mi coś wpadnie w oko w rożnych miejscach. Jeśli o większe sprzęty chodzi mam praktycznie wszystko Electroluxa.
tensknota

Postautor: piasek » 03 maja 2020, 20:40

Szukam opinii o Electroluxa zmywarkach. Jest strasznie duży wybór, czy możecie którąś polecić którą macie i się sprawdza?
piasek

Postautor: marta211 » 20 maja 2020, 8:17

Popytaj może znajomych, ktoś na pewno ma i podpowie Ci czy warto. Ja mam inną markę, a co do wyposażenia to mogę podpowiedzieć Wam o świetnej promocji, na którą wczoraj natrafiłam w superwnetrze.pl. Ogromna ilość produktów jest teraz przeceniona i to nie byle co, same wiodące marki. Ja już skorzystałam i kupiłam świetną drewnianą deskę, patelnię, a także nowy kosz na śmieci. Mówię Wam warto, oszczędności sa znaczne.
marta211

Postautor: probianka » 31 maja 2020, 20:00

[quote="piasek"]Szukam opinii o Electroluxa zmywarkach. Jest strasznie duży wybór, czy możecie którąś polecić którą macie i się sprawdza?[/quote]

Mam electroluxa MaxiFlex i jestem mega zadowolona. Duża zmywarka w której wszystko wkładam i zawsze jest czyste, bez zacieków i wyjmuję suche.
probianka

Postautor: lusia128 » 08 lip 2020, 12:21

Znam superwnetrze.pl i to od lat. Też jestem zdania, że to jeden z lepszych sklepów ze znakomitą ofertą. Wszystko do domu a nawet ogrodu można u nich kupić i faktycznie często mają różne promocje. Dziś akurat do nich zerknęłam i jest promocja między innymi na kosze do segregacji w domu i jeszcze dozowniki na mydło w płynie. Ja wzięłam jeden ale będę go miała na płyn do mycia naczyń w kuchni.
lusia128

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać