Czy warto chodzić do teatru?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Czy warto chodzić do teatru?

Postautor: Jarek » 07 sty 2013, 7:36

Wczoraj miałem okazję wybrać się do teatru... wstyd przyznać, bo pierwszy raz od bardzo dawna... ostatnio byłem chyba 3-4 lata temu. I doszedłem do wniosku, że chyba wydoroślałem, bo postanowiłem, że będę chodził na przedstawienia dużo częściej. Taka forma sztuki podoba mi się chyba nawet bardziej niż film, bo mam do czynienia z żywymi aktorami i interakcją pomiędzy nimi a publicznością. W kinie przede mną jest tylko ekran, a na nim (zwłaszcza w ostatnich produkcjach) w większości efekt pracy grafików komputerowych.

Inna rzecz, że byłem zaskoczony frekwencją. Okazuje się, że ludzie lubią chodzić do teatru. Widownia pękała w szwach!

Czy lubicie chodzić do teatru?
Jarek

Teatr jest lepszy od kina

Postautor: Marta » 15 sty 2013, 8:13

Oczywiście że warto chodzić do teatru! Kontakt z żywym aktorem to coś o wiele lepszego niż oglądanie efektów specjalnych w kinie. W teatrze panuje specyficzny klimat, którego nie sposób doświadczyć gdzie indziej - magiczny klimat! Dlatego zdecydowanie chętniej chodzę do teatru... i wszystkim polecam!!! :)
Marta

Re: Czy warto chodzić do teatru?

Postautor: udichi » 09 sie 2013, 22:30

Lubię chodzić do teatru chociaż przyznam, ze ceny za spektakl są czasem bardzo wysokie... No ale można czasem liczyć na wejściówki na szczęście i jest też wiele alternatywnych teatrów. :)
udichi

Postautor: Gość » 19 gru 2017, 11:23

Ostatnio w Warszawie popularny jest Teatr Wielki Opera Narodowa.
Nie wiem jakie spektakle lubisz, ale ten Teatr - trzyma poziom. Można ciekawe spektakle obejrzec.
Po Teatrze można też skoczyc do ciekawego Baru&Restauracji Bubbles, który jest na tyłach tego Teatru.
Gość

Postautor: minus » 14 lut 2018, 21:45

Wszystko jest kwestią zainteresowań, my z mężem lubimy na przykład oglądać filmy we dwoje jak jesteśmy razem w domu, i wtedy sobie jedzenie zamawiamy najczęściej z margaretwroclaw.pl, zawsze jest pysznie.

Ostatnio przesunięty w górę 14 lut 2018, 21:45 przez: Anonymous.
minus

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać