Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Jaka reklama lepsza?

Postautor: Telka » 09 paź 2013, 9:40

Jaka reklama jest lepsza? W internecie czy poza nim? A może warto postawić na obie? Obecnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty http://city.com.pl/ i wynajęcie sieci ekranów led. Myślicie że taka forma może przynieść efekty?
Telka

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: królowa_margot » 12 paź 2013, 10:47

Takie wynajęcie ekranów jest chyba drogie? Nie znam nikogo kto korzystał z takiego sposobu reklama, moim zdaniem nie przynosi on efektu bo sama nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Lepsze są gadżety reklamowe np. kalendarze z reklamą firmy np. te z Basco + www.kalendarze.net.pl/?2/Kalendarze-biurkowe, kubki, długopisy, broszury. No i reklama w internecie - podstawa. Własna strona, ewentualnie profil na fb.
królowa_margot

Postautor: muzykant442 » 19 gru 2013, 18:34

Na reklamę w internecie mogą postawić firmy ze wszystkich branż. Internet już dawno przegonił telewizję pod względem popularności. Przepaść ta będzie się jeszcze pogłębiała. Im wcześniej postawimy na reklamę internetową tym lepiej dla nas. Niewielu z nas ma odpowiednią wiedzę oraz dostateczną ilość czasu aby się temu poświęcić. Wynajmujemy w tym celu specjalistów, którzy w zajmą się tym kompleksowo. Tzn zajmą się pozycjonowaniem, linkami sponsorowanymi, marketingiem szeptanym czy social marketingiem. Wyślijcie zapytanie z prośbą o wycenę np do seoventure.pl - to nic nie kosztuje a dowiecie się z jakimi kosztami należy się liczyć.
muzykant442

Postautor: brachaczek » 12 sty 2014, 6:00

Reklamy są różne. Są w telewizji, w radiu, gazetach, a nawet na ulicach są rozdawane ulotki reklamowe. Powiem krótko- wcale ta reklama najdroższa, nie musi być skuteczniejsza od tej tańszej. Flagi reklamowe, kalendarze z reklamami- to ciekawa reklama. zawsze reklama wizualna odgrywa większą rolę, niż tą którą się słyszy. Pozdrawiam serdecznie.
brachaczek

Postautor: malaga37 » 06 lip 2016, 11:06

wydaje mi się że koncentrowanie się na jednym sposobie reklamy nie ma sensu i trzeba działać szeroko żeby osiągnąć efekt a do tego warto określić na początku i strategię i target etc. ale takie rzeczy to tylko z pomocą fachowców w temacie, świetni są w chessadvertising i faktycznie działają sprawnie mega a moja firma z ich pomocą zanotowała spory wzrost
malaga37

Postautor: bałałajka » 06 lip 2016, 16:14

kurczę zależy od branży, ja mam maly eko sklep i super się sprawdza reklama na samochodzie u mnie w mieście, wielu klientów którzy przychodzą mówi, że nie wiedzieli że jesteśmy ale widzieli samochód :D zamawiałam takie folie w luxfoll, robią to faktycznie w bardzo wysokiej jakości i nawet przy tych naszych niepogodach nie złazi ani nie traci ładnego wyglądu
bałałajka

Postautor: lana » 07 lip 2016, 6:22

jeżeli chodzi o reklamę w internecie to najlepszą reklamą jest strona internetowa dobra Twoje firmy, bez niej ani rusz, fajnie się też sprawdzają filmy promocyjne no ale to już zależnie od branży jedno i drugie super robi cavok warto sobie wejść nawet do nich i zobaczyć jakie świetne mają te filmy promocyjne, a mnie stawiali stronę i też jest wzorcowa
lana

Postautor: kiwikiwi » 08 lip 2016, 12:30

myślę, że warto łączyć obie- i w internecie i poza nim a do tego absolutnie nie zapominać o branżowych targach bo bez nich ani rusz, świetne robią stanowiska na targi w abamus więc warto celować do nich żeby się wyróżnić potem wśród konkurencji
kiwikiwi

Postautor: raafi » 14 lip 2016, 19:10

własnie też o targach chciałem napisać, często są niedoceniane a naprawdę warto się pojawiać, ja na jesień ruszam na Kraków na Horecę, czyli targi wyposażenia hoteli
raafi

Postautor: Kaska2 » 15 lip 2016, 10:09

Według mnie trzeba łączyć różne formy promocji, w ten sposób działania marketingowe mogą przynieść dobre efekty, nie można ograniczać się tylko do jednego sposobu reklamowania swoich usług. Oczywiście podstawa to reklama w sieci, chociaż ja zachęcam Was do zapoznania się z możliwościami platformy typu Serwersms.pl. System umożliwia zautomatyzowaną wysyłkę wiadomości tekstowych. To dobre narzędzie do komunikacji z klientem, chociaż w takich wiadomościach można też komunikować o promocjach czy nowościach.
Kaska2

Następna